Skocz do zawartości

ALPHA F3F w oczekiwaniu na model


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby tylko do tej ceny nie podskoczyla :D :http://www.modellbau-pollack.de/index.php?page=alpha

 

Jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo ze o  kase :D .Wyglada na to ze najpierw modele pojada do Niemiec,wiadomo dlaczego.Z drugiej strony za prawie 1500€ to nie ma co sie napalac,za ta kase mozna kupic bez problemu model F3F(wiadomo poczekac trzeba) i do tego sprawdzony w boju.Nie rozumiem tylko po co te oferty na Alegro i tutaj.To takie trudne do ustalenia jakie moce produkcyjne ma firma?Ktos tutaj kiedys napisal ze trzeba wspierac polskich producentow,zapomnial tylko dodac ze ich modele trzeba  kupowac na zachodzie :D :D :D .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tutaj kiedys napisal ze trzeba wspierac polskich producentow,zapomnial tylko dodac ze ich modele trzeba  kupowac na zachodzie :D :D :D .

Tak należy wspierać polskich producentów!!! ale tych co produkują a nie opowiadają bajki,to że -teraz robimy elektro więc odstawiamy szybowiec,następnie teraz robimy makietę 6m a reszta już jest nie ważna. Leszek(Respekt),Jacek(Toxic)czy p.Stefański(Wistmodel) są dostępne w polsce i panowie producenci nie opowiadają bajek o terminach. Wiesiek, zobacz wątek o xxxl valenty-niemiecki sklep wysłał szrot polskiemu modelarzowi(ORNUNG?). Teraz cieszę sie że Chris nie odebrał telefonu gdy dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy każdemu próbuje wcisnąć szrota tak jakby modele były warzywami a miła Pani zabawiajaca nas rozmową swoimi pięknymi rękoma pakowała zgniłki między swieże produkty. Idźcie do sklepu na dział mięsny. Faceci dostają zawsze "lepsze" bo "się nie znają" lub "się nie upomną". Dopiero jak człowiek podniesie głos i upomni się o swoje to jest traktowany poważnie. Więc krzyczmy i upominajmy się i u krajowych i u zagranicznych producentów. Jakości trzeba żądać a kombinatorów piętnować żeby nikt więcej nie dał się nabrać.

 

Kupicie Alphę? To fajnie, a teraz pomyślcie że w sezonie będziecie potrzebowali części zapasowe. Produkcja to jedno a serwis to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolocik!! Miłem w ręku i Respekta i Toxica i gdybym porównał te modele z mięsem to byłaby pogarda(nie zasłużona) dla tych producentów. W mojej ocenie modele są dobrze wykonane,bardzo dobrze!!!! Nie latałem nimi ale gdy jestę na zboczu to zawsze jest Respekt-Toxic lub Vertigo-Alphy brak!! Leszek zaprojektował,zbudował i pojechał na zawody(ciągle jeżdzi) I TO JEST PRAWIDŁOWA REKLAMA. Chris tego nie robi,a tylko zachwala jak PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo ze o  kase :D .Wyglada na to ze najpierw modele pojada do Niemiec,wiadomo dlaczego.Z drugiej strony za prawie 1500€ to nie ma co sie napalac,za ta kase mozna kupic bez problemu model F3F(wiadomo poczekac trzeba) i do tego sprawdzony w boju.Nie rozumiem tylko po co te oferty na Alegro i tutaj.To takie trudne do ustalenia jakie moce produkcyjne ma firma?Ktos tutaj kiedys napisal ze trzeba wspierac polskich producentow,zapomnial tylko dodac ze ich modele trzeba  kupowac na zachodzie :D :D :D .

 

A miałem coś napisać, ale jeszcze nie napiszę :| Zobaczymy czy Krzysztof będzie buńczuczny czy w końcu oficjalnie przeprosi osoby które chciały mieć niejaka Alfę i wyłożyły gotówkę przed dostawą. Na modele co miały być końcem września, października...

Ja kiedyś pisałem że trzeba wspierać polskich producentów. I wspieram zakupami i reklamą ;) Niestety producent to taka osoba lub zespół co coś produkuje. Coś ponad słowotok i reklamy...

Co do zachodu, to nikt o zdrowych zmysłach nie kupi nieznanego modelu od nieznanego producenta za 1500EUR. Nie dorabiajmy złej gęby obcokrajowcom, że to są sami wariaci co płacą 2-4x wiecej niż w PL za jakikolwiek model ;) Tak robią co najwyżej lotniskowe oszołomy, osoby co są świadome z dużym rozmysłem (i bez rozrzutności) kupują modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolocik!! Miłem w ręku i Respekta i Toxica i gdybym porównał te modele z mięsem to byłaby pogarda(nie zasłużona) dla tych producentów. W mojej ocenie modele są dobrze wykonane,bardzo dobrze!!!! Nie latałem nimi ale gdy jestę na zboczu to zawsze jest Respekt-Toxic lub Vertigo-Alphy brak!! Leszek zaprojektował,zbudował i pojechał na zawody(ciągle jeżdzi) I TO JEST PRAWIDŁOWA REKLAMA. Chris tego nie robi,a tylko zachwala jak PiS.

"Nikt" Maćku, a gdzie tu mowa o Toxicu, czy też modelu Respect? Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj z uwagą. Wtedy może nawet doczytasz się że mam imię ;)

 

Jurek, Krzysiek nie przeprosi bo przeprosiny to przynanie się do winy. A jak już się ktoś raz przyzna to ...

Byłby świetnym biznesmenem lub saperem bo nerwy ma ze stali i posiadł tajniki psychologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam

to i owo o tej wspaniałej

ALPHA F3F

i sam temat mówi  w ''' Oczekiwaniu"" może to nawet być za 100lat .

Pozostaje, żądać  zwrotu pieniążków , ludzie czy wy jesteście aż tak naiwni dzieciaki i na co czekacie , boićie sie nawet odeżwać co w temacie .

Z takimi to tylko trzeba, konkretnie anie czekać guchy na wierzbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzykaczy nikt nie traktuje poważnie - nigdzie.

 

czy w niepoważnej sytuacji (delikatnie mówiąc) trzeba być "poważnym"? :lol:

Arek ma racje - nie wywiązanie z umowy handlowej wiąże się ze zwróceniem kosztów jak również pokryciem strat które się poniosło (w tym przypadku co najmniej odsetki od wpłaconej kwoty) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwrot pieniędzy już mam, jeden z Kolegów z forum również. Czy krzyczeliśmy na forum że domagamy się zwrotu? Nie. Postanowiliśmy poprostu działać. Jak na razie to krzyczą głośno na forum Ci, którzy nie zamówili modeli wplacając całość kwoty lub pokaźną zaliczkę robiąc tym być może niedźwiedzią przysługę.

 

Obiektywnie pisząc terminy odbiorów modeli ustalone pomiędzy stronami klient - wykonawca jeszcze nie minęły więc tematu nie ma. Przynajmniej nic mi nie wiadomo, ponieważ nikt się oficjalnie nie zgłasza w temacie nie dotrzymania ostatnio ustalonego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.