Skocz do zawartości

ENYA fanclub


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jarek996 napisał:

 

Obydwie sa nowe ?  40 wyglada na troszke "ruszona" .......

 

Marcin , moja 155 kupilem chyba tanio !     Ta wczesniejsza ( ktora mi sprzatneli sprzd nosa )  poszla chyba drozej .......

 

No nie, obie używane. Ale ja jestem w tych sprawach cierpliwy, bo inaczej nie miałbym 3/4 swojej kolekcji ;)

Temat Twojej 155, to raczej na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle     "dobity" .........

14 minut temu, MASK napisał:

No nie, obie używane

 

Uzywanych troche sie przewija to tu , to tam . Jak wiesz chce dokonczyc te cholerna kolekcje , ale interesuja mnie TYLKO nowe . Tutaj mowimy o innych przedzialach cenowych. Na razie niecierpliwie czekam na uzywana 155 ( + zwykla120 ) ktore ida juz z Norwegii. 

Nigdy w moim zyciu nie mialem nic przeciw "uzywanym" kobietom ( nie mam na mysli "niecnotliwych" , tylko rozwodki , wdowy i inne porzucone ) , ale silniki chce miec TYLKO nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że szukasz nowych, ale ja pokazałem swoje w kontekście aukcji którą pokazał Błażej. Jeśli tylko znajdę jakąś nówkę w przedziale od $170 do 500 EUR, to biorę dla Ciebie bez pytania :) No jeśli będzie poniżej $170, to jednak wezmę dla siebie :)
Jeszcze taki mały off top., po ile chodzą u Was Saito open rocker?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MASK napisał:

Jeszcze taki mały off top., po ile chodzą u Was Saito open rocker?

Jakiego szukasz ? 

 

Zdecyduj sie PO ile ma byc ta ENYA , abys ja wzial dla siebie  ?

No moze za 500 to przesadzilem , ale za 400 to bierz. NOWA W KARTONIE ( 35 i 40 ) . Teraz zaluje troche , ze niekupilem tych co do ktorych mialem watpliwosci czy sa NOWE ( wlasciciel nie byl pewien , wiec nie chcial uzyc slowa NOWE , tylko uzywal JAK NOWE ) . Byly chyba po okolo 200 EUR za sztuke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie szansę kupić nową 120 R.... 

 

Może nie wypada na tym forum, ale dziś 3h walki z Saito - a właściwie własnym brakiem doświadczenia.... działa jak marzenie jak już poszedłem po rozum do głowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jarek996 napisał:

Jakiego szukasz ? 

(...)

 

Nie szukam, bardziej mnie interesuje po ile chodzą w Europie.  Ale może sobie na PW pogadamy - choćby dla czystości wątku :)
 

21 minut temu, jarek996 napisał:

(...) Teraz zaluje troche , ze niekupilem tych co do ktorych mialem watpliwosci czy sa NOWE ( wlasciciel nie byl pewien , wiec nie chcial uzyc slowa NOWE , tylko uzywal JAK NOWE ) . Byly chyba po okolo 200 EUR za sztuke .

 

Wracamy na ziemię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ktoś jednak próbował go uruchomić i na tym skończyła się kariera tego silnika. Takie motory najlepiej rokują. Konsolki są czyste, dźwignia przepustnicy też, ktoś tylko kombinerkami się przyłożył do tej piasty :(
Wiesz, takie silniki zaspokajają potrzebę posiadania za wszelką cenę. Poza tym są stosunkowo tanie, bo wymagają wkładu pracy. Jako ogniwo pośrednie pomiędzy posiadaniem nówki a nie posiadaniem żadnego są doskonałe :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

49 minut temu, MASK napisał:

Wiesz, takie silniki zaspokajają potrzebę posiadania za wszelką cenę.

 

Nie mam takiej potrzeby.? 

 

Najwiecej nieprzespanych nocy mialem przez "niemanie" 155 .Open rockery ( w sumie to ich brak ) nie wplywaja w zaden sposob  na moje samopoczucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jarek996 napisał:

 

155 ( uzywki ) kupilem , bo bede uzywal , na 35 latal raczej nie bede , wiec interesuje mnie TYLKO nowa. 

 

Taki open rocker to fajna sprawa do napędu jakiegoś klasyka. Jak będziesz już miał w łapach, pomacasz i powąchasz, to zobaczysz, że będziesz chciał najpierw posłuchać, a potem polatać :)

Ja czasem nawet nie lubię kupować nowych silników, bo nie mam serca takiego uruchamiać ;)

 

15 minut temu, jarek996 napisał:

Nie mam takiej potrzeby.? 

 

Rozumiem, ja piszę o sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.