Skocz do zawartości

ENYA fanclub


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MASK napisał:

 

Faktycznie, w Europie trochę drożej, masz rację. Ile ich już masz?

Mam ze 4 uzywki ( w tym jedna do lekkego remontu )  i 2 nowe. 

Powiem Ci , ze za nowe krzycza sobie ZAWSZE ponad 150 EUR ( ja mialem szczescie kupic za 110 i 130 ) . Uzywki to juz nawet nie pamietam , ale tanio "wylowilem" ......

Teraz np jest jedna w e Wloszech i Wloch chce 220 EUR !  To moim zdaniem , jednak mala  przesada . 

 

Zdecydowanie najdrozej "za pojemnosc" placi sie za 53-4C . Widze nierzadko ceny ponad 300 EUR

Osobiscie najbardziej to lubie 53-4C , 80-4C i 120R-4C ? No i pewnie polubilbym 240VT , ale swojej nie odpale , tylko spokojnie przyczaje sie na uzywke.

 

Obok fotka tej z Wloch za 220 EUR .df7d06b9-7538-4add-9202-3d5bb8e2c6ff.jpg.8f3c9ae4fc36763692e66cedf2ca3244.jpg

 

 

 

No i jeszcze cos dla Ciebie . Bardzo rzadka ENYA T40 ?. Zdjecia ponizej .

6ef9646c-986f-47c8-804a-0c203b92d8cb.jpg

b062f752-82a2-4b5f-8b73-929cd1f6caf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No koledzy , wczoraj mialem STRZAL miesiaca , czyli to

37076.jpg

 

Enya 155 i 120 ( nie R , ale zwykla , czyli rozwiercona 90  ) za 200 EUR ( no moze z 210 . Zaplacilem 2000 koron norweskich ) !     W 120 sa do tego nowe lozyska .

Jest to moja druga uzywana 155 ( mam jeszcze jedna nowa ) i posluzy ona na 100% do budowy jakiegos sporego dwusilnikowca ( nie mowie kiedy , bo itak nie dotrzymam terminu ).

Mysle , ze jest to NAJTRUDNIEJSZY model z czterosuwowych silnikow ENYA do zdobycia. Nawt V249 pojawia sie czesciej jak 155 . Dlatego jestem bardzo zadowolony z "wylowienia" tej parki. 120 po wymyciu i nablyszczeniu pojdzie na sprzedaz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jarek996 napisał:

No koledzy , wczoraj mialem STRZAL miesiaca , czyli to

37076.jpg

Enya 155 i 120 ( nie R , ale zwykla , czyli rozwiercona 90  ) za 200 EUR ( no moze z 210 . Zaplacilem 2000 koron norweskich ) !     W 120 sa do tego nowe lozyska .

Jest to moja druga uzywana 155 ( mam jeszcze jedna nowa ) i posluzy ona na 100% do budowy jakiegos sporego dwusilnikowca ( nie mowie kiedy , bo itak nie dotrzymam terminu ).

Mysle , ze jest to NAJTRUDNIEJSZY model z czterosuwowych silnikow ENYA do zdobycia. Nawt V249 pojawia sie czesciej jak 155 . Dlatego jestem bardzo zadowolony z "wylowienia" tej parki. 120 po wymyciu i nablyszczeniu pojdzie na sprzedaz .

 

Gratuluję panie Prezesie, bo chyba już czas na zmianę kadencji :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MASK napisał:

 

Gratuluję panie Prezesie, bo chyba już czas na zmianę kadencji :D 

 

 

Jesli Pan Przewodniczacy zakonczy swoja ( ale tylko gdy zakonczy DOBROWOLNIE ) , to dla podtrzymania tematu przy zyciu , bede zmuszony przejac paleczke , do najblizszych demokratycznych wyborow nowego Prezesa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, jarek996 napisał:

Dobre uzywki okolo 200 EUR , za nowa w kartonie daje od reki 500 EUR !

 

Ty Jarku z tymi swoimi cenami nie szalej, bo po tym, jak licytowałeś nową 155 rynek dalej nie doszedł do siebie ? 
Trzeba się zasadzić i cierpliwie czekać na okazję. Chyba, że ktoś musi mieć konkretny silnik TERAZ - to zmienia postać rzeczy.  Tak były kupione moje 35 i 40:

DSC_2270.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Granacik napisał:

było ale się skończyło

 

nie Enya...ale ciekawy motorek...zobaczymy na ilu $$$tanie

https://www.ebay.co.uk/itm/OS-wankel-model-Aircraft-Engine/254586564912?hash=item3b468ab130:g:wjwAAOSwu19eroWP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MASK napisał:

 

Ty Jarku z tymi swoimi cenami nie szalej, bo po tym, jak licytowałeś nową 155 rynek dalej nie doszedł do siebie ? 
Trzeba się zasadzić i cierpliwie czekać na okazję. Chyba, że ktoś musi mieć konkretny silnik TERAZ - to zmienia postać rzeczy.  Tak były kupione moje 35 i 40:

DSC_2270.JPG

 

Obydwie sa nowe ?  40 wyglada na troszke "ruszona" .......

 

Marcin , moja 155 kupilem chyba tanio !     Ta wczesniejsza ( ktora mi sprzatneli sprzd nosa )  poszla chyba drozej .......

Dalej probuje zlapac kontakt z kolega z Japonii . Tam mozna spokojnie NOWE za okolo 300 EUR ( 35 i 40 ) . Sa dosyc czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.