Skocz do zawartości

ENYA fanclub


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek, nie wiem jaki model Webry bo nie byłem zainteresowany do tej pory. Wiem tylko, że jest na sprzedaż. Jeśli interesuje to reszta na PW, tam mogę pośredniczyć w wymianie propozycji skoro tu pilnują każdego słowa ? W moim Striżu przeciw tłok jak i reszta chodzi jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.co.uk/bfl/viewbids/224021986231?item=224021986231&rt=nc&_trksid=p2047675.l2565

 

Piekna walka !    Ten co prowadzi , walczy jak jak Tyson za starych czasow ?

Godzina do konca , a tu juz 540 funtow ! Ja swoja chyba za tyle dolarow kupilem .......

Ladna jazda byla .  671 funtow !!!

 

https://www.ebay.co.uk/itm/224021986231?_trksid=p2471758.m4704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszlo mnie  okolo 30 paczek , ktore "zbieralem" u kolegi w Berlinie ( wiekszosc zakupow to Niemcy i Austria , a oni niechetnie wysylaja do Szwecji ). Kolega byl w Szczecinie , dal drugiemu ( rowniez mojemu ) koledze i z powodu korony czekalo to wszystko w garazu od kilku miesiecy. Przez ten czas zapomnialem (sa tam  zakupy  od listopada zeszlego roku ) troche CO pozamawialem . Pamietalem tylko o ENYA R120 i kilku silnikach elektrycznych. 

Ale nie o tym tutaj mam pisac . 

Doszla wiec wspomniana wyzej ENYA R120 - 4C , jedna ENYA 80-4C i dwie 46-4C . Sa to silniki ( poza 80 ) do lekkich "remontow" i "upiekszenia" . Sa moze jakies lozyska + inne pierdolki do wymiany , ale nie wygladaja na potrzebe remontu KAPITALNEGO  .

Szczerze mowiac nie mialem okazji im sie blizej przyjrzec . Zrobilem tylko szybkie fotki , ktore zamieszczam ponizej.

 Tak na szybko , to najlepeiej wyglada 80 , ktora jest bardzo "brudna" od oleju ktorym ja zakonserwowano. 120 tez niczego sobie , jedna 46 calkiem , calkiem , a ta druga troszke gorsza. 

Jak znajde troche czasu ( to bedzie zdecydowanie najtrudniejsze ) , to zostana wyplukane , wstepnie przejrzane i wtedy zapadna decyzje CO dalej .

IMG_0430.JPG

IMG_0431.JPG

IMG_0428.JPG

IMG_0432.JPG

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie dzisaj troszke z ENYAmi. Na pierwszy ogien poszla 80 . Okazalo sie , ze byla zasyfiona starym olejem ( konserwacja sprzed "100" lat ) . Po wstepnym przemyciu jakims preparatem do silnikow i ostra jazda szczoteczka do zebow  , przeplukalem plynem do  mycia EGR i efekt jest taki jak na zdjeciach. Odkrecilem tez "dekiel" klawiatury i jest tam czysto i lsniaco. Na moje oko ten silnik byl odpalony kilka-kilkanascie razy i porzelezal wiele , wiele lat . Dalem za niego chyba okolo 100 EUR ( az bede musial sprawdzic ! ) .

IMG_0454.JPG

IMG_0455.JPG

IMG_0444.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Na drugi ogien poszla R120 . Pelen optymizmu po 80 , zabralem sie dziarsko za wstepne rozebranie gaznika ( byl zaklejony ) i otworzeniem "dekla" . Ku mojemu zdziwieniu bylo tam tez BARDZO czysto ( czysciej jak w 80 ) ! Postanowilem zdjec glowice , zeby popatrzec na zawory . Byly TYLKO zaklejone , ale prawie zupelnie czyste . Po szorowaniu szczoteczka z plynem do mycia silnikow efekt jest jak na zdjeciu ! Silnik z zewnatrz byl dosyc brudny , ale po prysnieciu plynem , odczekaniu 10 minut i ostrym "myciu zebow" , zaczal odzyskiwac dawny blask . Okazallo sie , ze tez jest w BARDZO dobrym stanie i raczej z BARDZO malym przebiegiem . Kupilem go chyba za 120 EUR z wysylka , bo Pan Niemiec zrobil dosyc zle fotki i jakos nikt przede mna nie polknal haczyka. Ja dalem mu szanse i widze , ze wygralem !  Na zdjeciach bez gaznika , ktory moczy sie dalej w pudeleczku z plynem do mycia  silnikow ) .

 

 

Przed myciem.JPG

Po myciu.JPG

IMG_0456.JPG

IMG_0457.JPG

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszedles Pawel w MIKRO Enye  ? ?

 

 

W dniu 15.06.2020 o 16:47, witold_pi napisał:

Czy 155 NIB za 500 funciaków to dobra cena?

 

To Ty ja kupiles Witek ? Widzialem aukcje. Cena taka powiedzmy normalna. Jest bardzo malo nowych i ludzie szaleja . Ja mialem farta kupic za 500 dolarow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.