Skocz do zawartości

ENYA fanclub


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, witold_pi napisał:

ciekaw jestem czy można przerobić go nma GX a- nowa głowica, świeca osa i gaźnik walbro np z mvvsa?

pewnie można..;)....napewno można  przerobić ten silnik i użyć go do napędu hulajnogi spalinowej?.......tylko  po co??

 

ps.

Witek, mam Hondę GX 32 4T,  wałek w głowicy może Cię zainteresuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, witold_pi napisał:

była licytacja nie było kup teraz, 10 obserwatorów ale myślę że cena OK jak za nowy silnik ?

Witek,

nie rób se jaj ??...licytacja jest wtedy kiedy jest przynajmniej  dwóch chętnych......a tam był  tylko jeden...rozumiem , że licytował  ze swoim alter ego?

 

edit

cena OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jarek996 napisał:

https://www.ebay.de/itm/Enya-35-4C-4-Takt-Motor/223995494970?hash=item34272c023a:g:jcAAAOSwPt9eq5SB

 

Wyglada ZLE , ale jak sie czlowiek przyjrzy , to widac , ze wiele nie polatala ............

 

Widzieliście za ile pozła?! Bez tłumika, bez pudełka. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak niezla cena . Silnik prawdopodobnie nowy .......

 

Dzisiaj doszly moje "norweskie" zdobycze . Wygladaja bardzo fajnie ( szczegolnie 155 ) . Kompresja POTEZNA ( i 155 i 120 ) .

155 zostanie u mnie , ale 120 jest na sprzedaz. Nie wiem czy jej nie wysoduje , wykapie i "upieknie" ( ma nowe lozyska , to Pan Norweg mi potwierdzil ) aby zgarnac tyci wiecej. Moze jest tutaj  ktos chetny ? 

IMG_0098.JPG

IMG_0099.JPG

IMG_0100.JPG

IMG_0101.JPG

IMG_0102.JPG

IMG_0103.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, witold_pi napisał:

Daliście się podpuścić ?

 

Dobrze, że przewietrzyłeś Witku ten salon, bo inaczej nie dostąpiłbyś zaszczytu bycia członkiem tego elitarnego grona :) Gratuluję przyjęcia do fanklubu! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz lezy od dawna .Widze ze obnizyl cene , bo bylo 200 EUR . 

ENYA 60 4-C , to ich "najgorszy"  silnik . Najgorszy w sensie waga - osiagi .

Zastapiony zostal pozniej 80 ( rozwiercona 60 ) , a w dole panuje 53 ( mniejszy i lzejszy ). Na polke OK , ale do latania ,to nie wiadomo gdzie go "wpasowac" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jarek996 napisał:

Richman jak richman , ENYA FAN !  Gdybys wiedzial za ile "wylowilem" , bylbys mocno zdziwiony 

znaczy ENYA TURBOPropFAN ??

 

edit....nie wiem ale znając hmmmm....zycie to sądzę, że  dużooooooo , a będąc starszym od Ciebie mogę  Cię zapewnić ,że to nie mija a wręcz odwrotnie nasila się z wiekiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.