Skocz do zawartości

Po prostu Toxic !


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad ... ja nie odważyłbym się tak zrobić jak Ty to zrobiłeś.

A czego bo nie bardzo wiem o co chodzi.

 

Edit

Tomek zobacz to zdjęcie. Na nim widać efekt wkładania snapa metalowego. Nie wstawiałem tego zdjęcia bo się troche wstydziłem. Oczywiście wszystko teraz już jest ładuie podretuszowane. Widzisz tą czerwoną kreskę, to jest zdarta biała farba podczas wkładania snapa. Żeby go włożyć musiałem nie dośc że mocno nacisnąć lotkę to jeszcze snap zdarł farbę aż do tkaniny podczas wkładania.

20160626_203345.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tarcie metalu o metal akurat niewiele przeszkodzi. Zarówno w plastikowych jak i aluminiowych snapach jest metalowy bolec. To tu będą się robić największe luzy. Luz prawo lewo nic nie przeszkadza gorszy jest ten na dziurce czyli przód tył (po osi dźwigni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych szans, ponadto po założeniu gołego snapa nie szło go włożyć do środka nawet po wychyleniu klapy ponad 90* w dół.

Tam jest strasznie mało miejsca. Snapa trzeba praktycznie wkładać od środka od dziury na serwo jeśli mamy z drugiej strony też już snapa z dźwignią serwa. Tak jak u Marka na pierwszym zdjęciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tarcie metalu o metal akurat niewiele przeszkodzi. Zarówno w plastikowych jak i aluminiowych snapach jest metalowy bolec. To tu będą się robić największe luzy. Luz prawo lewo nic nie przeszkadza gorszy jest ten na dziurce czyli przód tył (po osi dźwigni).

Bajki. W tych z tworzywa nic sie nie robi. Luzy robią sie pomiędzy bolcem a aluminiowym snapem.

U mnie tak to wygląda

 

attachicon.gifP_01.jpg

 

i szablon do nawiercania otworków

 

attachicon.gifP_02.jpg

 

i nie mam problemów ... z wkładaniem i wyjmowaniem  ;)

Na klapy też takie krótkie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na klapach też jest mało miejsca i nie ma problemu z wkładaniem i wyjmowaniem.

 

Jurku, poleciałem wszystkie tak samo na 6mm, bo chciałbym zamknąć serwa płaską osłoną.

 

Jak się uda to dobrze, a jak nie to będę kombinował inaczej ... odsunę otwory dalej na 7-8mm i dorobię osłonkę tak jak chłopaki mają w Toxic-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki. W tych z tworzywa nic sie nie robi. Luzy robią sie pomiędzy bolcem a aluminiowym snapem.

Zobaczymy jakie to są bajki. Ja z tych niewiernych jak nie zobaczę to nie uwierzę. A że potrafię się przyznać do błędu, więc na pewno zdam relacje za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie to są bajki. Ja z tych niewiernych jak nie zobaczę to nie uwierzę. A że potrafię się przyznać do błędu, więc na pewno zdam relacje za jakiś czas.

normalne bajki. Ja już to sprawdziłem dawno temu. znacznie lepsi rownież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, skoro tak mało miejsca to jak wcisnąłeś ten czpień w snapie aluminiowym?

Jak naciśniesz klapę lub lotkę to idzie go włożyć. Być może we dwie osoby szło by włożyć i wyjąć ten standardowy snap ale w pojedynkę szans najmniejszych nie ma.

 

normalne bajki. Ja już to sprawdziłem dawno temu. znacznie lepsi rownież

A teraz przyszła kolej na mnie. To nie zagraża bezpieczeństwu, a jak się zrobi luz to usłyszę lub zobaczę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek nic się nie plątam. Na samym początku stwierdziłem już że jak nie będą się sprawdzały te snapy co je teraz włożyłem to je wymienię na te plastikowe. Daj mi spróbować. A nuż u mnie się sprawdzą. Pamiętaj, że ja latam spokojnie nie wyczynowo 3-4 razy w tygodniu. Może u innych się nie sprawdzają bo za dużo latają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.