Skocz do zawartości

Po prostu Toxic !


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek ,teorię coś znamy ,z praktyką to już rożnie  dlatego poczekamy na wiaterek i umówimy się na latanie na jakiejś górce :D .

W grę wchodzą tylko sobota /niedziela bo w tygodniu praca a do Ciebie ok 200 km.

A potem możemy to oblać ,choćby piwem bezalkoholowym  :D  .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zaglądają, ale rzadko piszą. Bo krew ich zalewa jak czytają co bardziej "merytoryczne" dyskusje, dlatego z rozpaczy nad modelarstwem piją i nie maja potem siły pisać. 

Jurku jak będziesz się widział z kolegami, to przeproś ich w moim imieniu, że wpędziłem ich w alkoholizm swoimi wypowiedziami na temat F3B, F3F, F3J, F5J itd. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadali a tu model trzeba promować ;) .

Dwa filmy ,w zasadzie bardzo podobne (przy jednym trochę jaśniej) a chodzi głównie o test kamery Sony HDR-CX 560 -poszukuję do kręcenia filmików lotniskowych.

Kamera niedostępna już w sprzedaży,można dostać używkę , ponoć kręci rewelacyjnie..

Filmiki nagrywane w dzisiejsze pochmurne,szaro-bure przedpołudnie bez żadnych ustawień,z automatu.

Ciekawi mnie jak będzie w słoneczny dzień.Już wiem że obraz w wyświetlaczu jest średnio widoczny podczas nagrywania ,czasem trzeba kręcić w ciemno ale się da  ;) .

Za to fotki robi znakomite

 

DSC00076.JPG

 

DSC00074.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o nie wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa do własnych przeróbek i umieszczania na forum po przeróbce.

Tym bardziej że widnieje mój podpis. a jakość foty po niezbyt udanej konwersacji kolorów jest fatalna, ( proszę edytować a w rezultacie usunąć fotkę )
Nie mam nic przeciwko zamieszczać w wątkach ale  niech będzie w oryginale.
Dotyczy postu #292
Z góry dziękuję za uszanowanie mojej prośby.

Rafał kamerka nagrywa rewelacyjnie, w tych warunkach jakie mieliście podczas kręcenia autofocus działał idealnie a to bardzo ważne.
Jestem pewny że przy pięknej pogodzie będzie żyleta.

Ja się nie dziwię psiaczkowi że się z lekka zablokował ale Twój TOX wydaje odgłosy jak pterodaktyl, odgłos cudny,świszczy na potęgę :)
Co nie dziwi przy takich prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś ,w zasadzie słuszna uwaga odnośnie kombinowania z Twoimi fotkami :) .

 

Krótki filmik z wyprawy na Matyskę gdzie okazało się iż nie wieje :( . "Wyżebrane" parę podmuchów ,trochę termiki i w sumie chwilka fajnego latania.

 

 

 

 

 

 

W nagrodę  ;)  że model lata znakomicie zrobiłem mu mały prezent ...

Zapożyczone do testów łopatki Graupnera 17x10 zrobiły z modelu małą petardę !! :D :D (testowane u Marcina)

Dla regulatora i Phasora to pikuś ,w zasadzie po 3 "strzałach"  regulator i silnik były mocno ciepłe ,nie gorące .

Myślę że potestujemy te łopatki ;) choć to dla mnie wymiar graniczny- większe wyglądałyby po prostu nienaturalnie za duże.

 

2016-06-12-1616.jpg

 

2016-06-12-1617.jpg

 

 

 

Tak na oko mierząc  pobór prądu przez ten silnik to jest całkiem ok.

Praktycznie jeden wyciąg to zużycie ok. 200 mAh z pakietu przy łopatkach 16x10.

Spokojnie można zrobić 6 wysokich wyciągnięć i w pakiet wchodzi ok.1300/1700 mAh. a że ma pojemność 3000 to jest bezpiecznie.

 

No i fotka ekipy

 

Fota.jpg

 

P.S.

Przy okazji -

jak ktoś twierdzi że model Antares z Mawi "nie lata" to jest po prostu głupi ;) ...(bez urazy oczywiście)

lub nie widział tego modelu i powtarza stereotypy.

Ten model w rękach Krystiana robi ogromie pozytywne wrażenie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.