Skocz do zawartości

Po prostu Toxic !


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imienniku :) ,model jest polskiej produkcji  i budowany na południu Polski,niedaleko od Nas.

Z racji szacunku dla producenta nie szastamy oficjalnie cenami i namiarami  (choć to żadne tajemnice) co nie oznacza że na PW nie podeślę info /tel do P Michała :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shock to kupa śmiechu co piszesz o szacunku do producenta i nie szastaniu oficjalnie jego namiarami? Chyba, że to modele tylko dla wtajemniczonej elity?

O to chodzi ! żeby było wesoło ,śmiech dobrze wpływa na wszystko ,szczególnie na mięśnie,mimikę twarzy..

Zawsze możesz omijać ten temat jeśli tak Cię rażą dyplomatyczne,omijające wypowiedzi dotyczące zakupu modelu ;)

A że dla wtajemniczonej elity ,poniekąd racja...ta elita to ludzie którym się chce wykazać trochę wysiłku ,chęci do kontaktu z producentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się sprzedażą dosyć drogich rzeczy przeznaczonych pod "specjalnego" klienta. Nie zdarzyło mi się jeszcze, aby klient pytający o cenę cokolwiek kupił. 

Jeżeli pytają o cenę, wiem na 100%, że nie kupią.

Podobnie jest chyba w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ! żeby było wesoło ,śmiech dobrze wpływa na wszystko ,szczególnie na mięśnie,mimikę twarzy..

...

A że dla wtajemniczonej elity ,poniekąd racja...ta elita to ludzie którym się chce wykazać trochę wysiłku ,chęci do kontaktu z producentem.

Chejjj

Elitarne grono, nie przesadzacie troszkę?

 

Są jeszcze inne szybowce z kontaktem bezpośrednim lub pośrednim.

Co będzie jak nagła moda na Toxica się skończy?

Czy powinno mi być głupio, że nie marzę o Toxicu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie nagła moda. To ewolucja. Choć dziwne że grupowa. Koledzy w końcu zrozumieli ;) Byle by modeli w zapale nie rozmaŻali.

Ale tą modę czy ewolucje skutecznie może zakończyć sam producent :|

 

Marek - masz racje - przy pewnym asortymencie klient "detaliczny" bywa absorbujący i czasowo i merytorycznie. A efekt handlowy często jest mizerny.

 

No ale wracając do rzeczy - dziś pięknie wieje. Czy zabawne Toxiki latają? Najlepiej na jakiejś górce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale wracając do rzeczy - dziś pięknie wieje. Czy zabawne Toxiki latają? Najlepiej na jakiejś górce?

 

Jurek ,zabawne Toxiki dziś nie latają bo ich właściciele się alkoholizują ;)  ale jutro i pojutrze są plany  chyba że zapraszasz do Wrocławia czy w okolice na naukę f3f-u to zrobimy sobie wycieczkę :D

P.S .czemu zabawne ??

 

 

Panowie, wobec powyższej dyskusji, nie mam zamiaru się do niej za wiele odnosić ale -

Napiszę tylko że jestem prostym ,zwykłym modelarzem i mam gdzieś wyimaginowane Erykowe elity,modę czy coś  o czym pisze się powyżej.

Model zakupiłem po sporym okresie marzeń, oczekiwania ,kombinacji,wyrzeczeń i wcale na niego nie namawiam,nie robię płatnej reklamy,nie sugeruję że jest naj,cudem,tym jedynym. Ta relacja jest efektem chęci pokazania modelu szerszemu gronu bo tak naprawdę mało jest na ten temat w sieci ,zbyt ogólnikowo .

Akurat Jurek właściwie to podsumował ,model jest etapem ewolucji w mojej modelarskiej przygodzie.

Co do namiarów na producenta to nie podam tu ! publicznie prywatnego nr .telefonu do niego, na PW owszem.Kto jest faktycznie zainteresowany to bez problemu złapie kontakt co też wiele osób już uczyniło.

Sam producent śledzi temat i gdyby chciał to pewnie upublicznił by swoje namiary.Są gdzieś w sieci ,świetnie ! proszę szukać ,korzystać.

I proszę temat uciąć bo posprzątam (w kwestii namiarów)

 

Faktycznie fajnie dziś wije :D .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zaglądają, ale rzadko piszą. Bo krew ich zalewa jak czytają co bardziej "merytoryczne" dyskusje, dlatego z rozpaczy nad modelarstwem piją i nie maja potem siły pisać. Choć ten wątek na razie ponoć ujdzie :)

 

Rafał, dziś i jutro we Wroclawiu efczyef nie działa. I prawie cały tydzień. Powód banalny...brak wiatru. Mogę zaprosić na naukę teoretyczną przy czymś konkretnym do picia ;) najbliższy lotny dzień to piątek (chyba)

A czemu śmieszny....bo z silnikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.