Skocz do zawartości

Opinie o Graupner Elektro Junior S


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś fajne wzory malowania Juniora ?

Może zrobicie fotki swoich szybowców i pokażecie tu na forum ? Szukam natchnienia.

Kupuję nowy kadłub i przydałoby się go jakoś pomalować. Poprzedni sezon latałem na białym, znudził mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj, a gdzie jest Twoja inwencja twórcza, po co powielac czyjes wzorce... Stwórz cos ciekawego sam. Mój biały junior takze mi sie opatrzył, kadłub ma na bokach niebieskie pasy(widac na filmach), a skrzydła od spodu pomalowane w czerwono - białą krate i nie wazne co sie komu podoba - dobrze go widac na tle nieba...Po to w zasadzie go pomalowałem.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy ten Junior ma jakiś wykłon silnika w dół czy jest centralnie prosto? Chwilę temu trochę przygrzmociłem, ale jakoś się nie zastanawiałem nad tym, jak to powinno wyglądać, bo kadłub trochę się pokrzywił.

 

P.S. Jeszcze takie pytanko do ciebie arkos, gdzie kupujesz nowy kadłub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

W sobotę dojdzie do mnie Junior i mam pytanie czy ten pakiet się do niego nadaje :?: http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=21_61_40&products_id=235

 

Dane techniczne :

 

-pojemność 2200mah

-układ 2s1p

-wymiar 101x15x35mm

-waga 119g

-prąd ciągły rozładowania 15C = 33a

-max. prąd rozładowania (60sec) 20C = 44a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten pakiet się do niego nadaje

 

...ale tylko do spokojnego "utzrymywania sie w powietrzu. Zawsze dobrze miec zapas mocy, a latac można np na 50% gazu. Osobiscie mam taki:

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=4919

i jeszcze ten: http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=4913 Ten pierwszy to ok 1h latania, oczywiscie nie cy czas na silniku...

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dj. ty latasz na 3s a ja chce latać na 2s. Kokamy są troszkę drogie :? i zastanawiam sie nad tym WOW RC w końcu on ma 33A prądu stałego czyli nie więcej niż pobiera silnik więc powinien wystarczyć na początek... dobrze rozumuję :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce latać na 2s
OK. Twoja wola, ale na pakiecie 7,4V polatasz krótko i nisko. Za tydzien okaze sie wiec ze trzeba kupic drugi -3s... Po co wydawac dwa razy kase... Junior to wdzieczny model, szybko sie "wlatasz" i równie szybko poczujesz chęc wzbicia sie wyżej, na dwóch celach bedzie to dosc trudne. Każdy jednak kupuje co uważa...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.