Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę spokojnie latamy do 11-12, potem patrzymy w niebo. Na razie głównie deszcz ma być na południe od Wrocławia, wiec jest szansa ze w szymanowie będzie opad od czasu do czasu. Albo wcale. Dopiero Około 16-17 może zacząć padać ciagle. A niedziele zobaczymy dziś wieczorem lub jutro rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano będzie OK i z wiatrem i z deszczem. Wiatr się ruszy około 17 i wówczas też deszcz będzie padał ale my do 17 spokojnie w sobotę skończymy. Jeśli się wszyscy zgodzą to możemy puszczać kolejkę z 2 min czasem przygotowawczym zamiast 5 minutowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek czyli całkiem OK. Damy radę. Jak zacznie kropić to najwyżej zrobimy małą przerwę.

 

A co do czasu przygotowawczego to zrobimy strefę przygotowań tzw. redy box w którym piloci powinni się stawić na 1-2 min. przed zakończeniem poprzedniego lotu. W momencie jak zawyje syrena kończąca kolejkę piloci wchodzą do korytarza i zajmują swoje stanowiska startowe. 

Jeśli zawodnik będzie miał lot po locie i będzie potrzebował więcej czasu to zgłosi do sędziego o przedłużenie czasu przygotowawczego ale max 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem "syrena kończąca kolejkę"? Ja pod tym rozumiem syrenę w 10min i 30 sekundzie od początku czasu startowego czy Ty też?

 

Krzysiek, syrena pojawia się w momecie startu czasu lotu i następna 600 sek. po niej. W finałach, analogicznie tylko wektor 900 sek. Nie zabardzo wiadomo co to 30 sek. robi w Twojej wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie przetłumaczyliście regulamin - a nie czytaliście go?

Ano tak: jak wylądujesz do 600s lub w finale do 900s masz punkt za czas i lądowanie, do 630 i 930 masz punkt za lot i 0 z lądowanie, od 631 i 931 masz zero za lot. Oczywiście + kary :) I dopiero ta syrena w 630 lub 930 kończy daną grupę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychy weź się chwile zastanów.

Kolejkę kończy syrena w 600s. Jak przelatasz lot to już Twoja sprawa. Piloci wchodzą do korytarza po syrenie w 600s. Nie ma żadne syreny w 630s ani w 631s.

Jest tylko JEDNA syrena w 600s i o tej mówimy. Nie komplikuj prostej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś, jestem pewny że czas startowy trwa 600 s lub 900 s (FO). W zależności od organizatora pojawiają się syreny w między czasie, np. w Lanskroun była na 2 min przed kończem czasu startowego (600 s). Jaki jest sens pisać o 30 sek po zakończeniu czasu starowego? to tylko zamydla oczy, choć jest zgodna z reg. i punktacją, ale po co ta teoria? masz 600 s i tam trzeba się zmieścić.

Skoro przetłumaczyłem regulamin to go przeczytałem ze zrozumieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.