Skocz do zawartości

Mechanika lotu modelu samolotu


jarek_aviatik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
44 minuty temu, pawelmolin napisał:

Również czekam z niecierpliwością. W jaki sposób będzie można zamówić książkę? Czy są w niej omówione zagadnienia z zakresu projektowania całego modelu w CAD? 


Dystrybucja jest po stronie Pana Marka Hlebowicza, to człowiek, który wydał już trochę książek modelarskich, sam jest modelarzem.

Pewnie już niedługo - książka dopiero zeszła z drukarni.

 

Nie poruszam w książce zagadnień projektowania w CAD, (sam się dopiero tego uczę)

Ale moim zdaniem zanim rozpocznie się projektowanie w CAD dobrze jest prawidłowom zaprojektować model pod względem aerodynamiki i mechaniki lotu, zgodnie z tym czego od tego modelu oczekujemy.

 

40 minut temu, zbjanik napisał:

Właśnie- Jarku- podaj metody zakupu.

Pewnie będzie w księgarniach i sklepach modelarskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, japim napisał:

takemymoney.jpg

 

 

ha, fajne - zarobić na tym nie zarobię, jestem szczęśliwy, że nie musiałem partycypować w kosztach druku.

 

Mam w życiu takie motto (mam ich kilka), ale to przyświecało mi pisząc tę książkę: Trzeba coś po sobie zostawić oprócz smrodu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pawelmolin napisał:

Ja się cieszę na te książkę, oby udało mi się ja kupić;) Czy będzie organizowana przedsprzedaż ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dziś wieczorem będę rozmawiał z wydawcą, jak tylko się coś dowiem konkretnego - napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super! To mam świetny prezent urodzinowy - zamówione :)
Może będę potrzebował mniej pomocy przy następnym Wicherku ;)

No i gratulacje z podziękowaniami, świetna robota! :)

Jarku @mr.jaro, książka jest już na OLX, znalazłem ją też w księgarni linkowanej przez Jarka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czarobest napisał:

Jarku @mr.jaro, książka jest już na OLX, znalazłem ją też w księgarni linkowanej przez Jarka ;).

 

Dzieki, Czarek, ale na OLX wolalbym sie celem zakupu jednej ksiazki nie rejestrowac. Natomiast wspomniana ksiegarnia do Niemiec niestety nie wysyla, jakiej opcji bym nie wybral.

 

screenshot.thumb.jpg.734447ffd7c8340d4914924fd6cedd86.jpg

 

Kurcze, zawsze jak cos z Polski potrzebuje, to wiatr w twarz wieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.