Skocz do zawartości

Elitar-Sigma


sp2jbs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Awiato , model budową zajmuje się nadal jednak zaszufladkowania modelu redukcyjnego tu to dla mnie nieporozumienie,Opis z budowy opiszę w naszych czasopismach modelarskich.

Przemek dzięki za zainteresowanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Byłem tydzień temu w modelarni u Mariana i nie widziałem żeby jakie kolwiek prace były prowadzone przy sigmie... Właśnie tego można było się spodziewać że Marian się podda model na strych jak wiele innych jego zaczętych nigdy nie skończonych modeli... raczej nie spodziewajcie się zakończenia prac...Marian ma 2 może nawet 3 nowe modele i nie potrafi się zdecydować czym będzie się zajmować dziś to jutro tamto... Tak samo jak chaotyczne są jego wypowiedzi ,tak też wyglądją prace przy modelach... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem tydzień temu w modelarni u Mariana i nie widziałem żeby jakie kolwiek prace były prowadzone przy sigmie... Właśnie tego można było się spodziewać że Marian się podda model na strych jak wiele innych jego zaczętych nigdy nie skończonych modeli... raczej nie spodziewajcie się zakończenia prac...Marian ma 2 może nawet 3 nowe modele i nie potrafi się zdecydować czym będzie się zajmować dziś to jutro tamto... Tak samo jak chaotyczne są jego wypowiedzi ,tak też wyglądją prace przy modelach... pozdrawiam.

 

Obgadujesz na forum kogoś, kto wpuszcza Cię do swojego domu i pokazuje co robi. Totalny brak wyczucia.

 

Jeszcze jedno: to pasja Mariana, jego decyzje i nikomu nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam mieszane podejście do wypowiedzi.

Model z czasem umieszczę jako elektryk zmieniam jego napęd. Silnik pasowany do Sigmy obecnie zainstalowałem w nowym modelu CHIPMUNK. Tak pisałem na początku o takim podejściu. Poprosiłem innego kolegę o inny materiał do wydruku za miast ABS-u PLA . Wszystko rodzi się w bólach. W Płocku wystartowałem innym modele.

Posiadam inne modele w modelarni nowo zbudowane, dziś oblatywałem P-40 trenowałem z młodymi do zawodów w Płocku ESA.

Czas poświęcam nie tylko jednemu modelowi przepraszam za inne moje wywody.

Irek pisze jak opuścił moją modelarnie.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Irek to modelarz z Wołomina nie mylić z Gdańska .

Na zawodach w Płocku latałem Tiger Moth z silnikiem nitro,taki samym modele startowałem w Kutnie silnik elektryczny.Od miesiaca w modelu jest 10ccm benzyna i lata mnie się świetnie.

Jakub obecnie uzupełnia projekt Emila ja jestem za słaby do 3D lepiej jest narysować przy desce kreślarskiej jak w kąpie. Widzę przestrzennie mam trudności z zapisem do wydruku, raczkuje w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Poprosiłem innego kolegę o inny materiał do wydruku za miast ABS-u PLA . Wszystko rodzi się w bólach. W Płocku wystartowałem innym modele.

...

Czyli jest szansa, że zobaczymy jeszcze Eltar-Sigma w nie gorszym standardzie jak ten model w Płocku.

Z czego bardzo się cieszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.