Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4

Rekomendowane odpowiedzi

15 prawdziwych skarg turystów, w które aż ciężko uwierzyć!

 

1. Piasek na plaży był zbyt sypki. Dostawał się do wszystkich kieszeni i toreb.

2. Nikt nas nie poinformował, że w jeziorze są ryby. Nasze dzieci były przerażone.

3. Podczas mojej wycieczki po Indiach byłam oburzona, że większość restauracji serwowała curry. Nie lubię ostrego jedzenia.

4. Sklepy w Puerto Vallarta były zamknięte po południu, a ja często chciałam coś kupić w trakcie siesty. To powinno być zabronione!

5. Ukąsił mnie komar. W broszurze nie było napisane, że w Grecji są komary.

6. Zarezerwowaliśmy wycieczkę do parku wodnego, ale nikt nas nie poinformował, że mamy zabrać kostiumy i ręczniki. Myśleliśmy, że będą wliczone w cenę.

7. W broszurce powinno być napisane, że w lokalnych supermarketach nie ma pierników.

8. Piasek na plaży nie wyglądał jak ten na zdjęciu. Był bardziej żółty, a nie biały.

9. Byliśmy na wycieczce w Hiszpanii i mieliśmy problem z dogadaniem się z taksówkarzami, bo wszyscy mówili po hiszpańsku.

10. Nikt nas nie poinformował, że na plaży można się opalać topless. Mój mąż nie mógł się przez to zrelaksować.

11. Lot z Jamajki do Anglii zajął nam 9 godzin, podczas gdy nasi znajomi z Ameryki wracali do domu jedynie 3 godziny. To niesprawiedliwe!

12. W broszurze było napisane, że kuchnia jest w pełni wyposażona jednak nie było w niej podstawek do jajek.

13. Z narzeczonym rezerwowaliśmy pokój z dwoma łóżkami, ale dostaliśmy jedno podwójne. Obarczam Was winą za to, że jestem teraz w ciąży. To by się nie stało gdybyśmy dostali pokój jaki zarezerwowaliśmy.

14. Drogi były tak nierówne, że w drodze do hotelu nie mogliśmy czytać przewodnika.

15. Musieliśmy czekać w upale na przystani, żeby wejść na łódź, na której nie było klimatyzacji.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojcio69 napisał:

15 prawdziwych skarg turystów, w które aż ciężko uwierzyć

ależ nie Wojtku...absolutnie prawdziwe, jakiś czas temu zajmowałem się pilotażem grup turystycznych.....

znajoma pilotowała grupy góralskie ze Wzgórz G.... no te które  do Polski pod nadzorem przylatują.....istny  horror, ale nie mogę  napisać w szczegółach bo to polityka przez duże P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojcio69 napisał:

15 prawdziwych skarg turystów, w które aż ciężko uwierzyć!

Cóż, nieraz już słyszałem opinię, że w epoce minionej bywało siermiężnie, ale ludzie byli solidniej edukowani... I niestety patrząc na to co poza chlubnymi wyjątkami reprezentuje sobą obecna nacja, chyba mają rację... Kiedyś własna niewiedza czy prostactwo była powodem do wstydu i zażenowania, dzisiaj do dumy i samozadowolenia....

Nie ma się z czego śmiać...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa ?

Moja własna obserwacja z wczoraj:

pewna pani przyszła do obsługi budki z kebabami z pretensją, że na zewnętrznej ścianie jest pająk co przeraża jej dzieci i domaga się natychmiastowego jego usunięcia...

Oczywiście została zlana i odeszła oburzona.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii nasi milusińscy, instrukcja dla  Świętych młodzianków

Wyjazd z rodzicami samochodem instrukcja dla dzieci
1. Najpóźniej kilka dni przed wyjazdem koniecznie rozchoruj się - może być katar, sraczka albo wysypka - pełna dowolność.
2. Spakuj ze 3 kg zabawek - te duże są najlepsze na wyjazdy.
3. Nie pakuj swojej przytulanki. Jak matka zapomni będziesz miał powód do ryku.
4. Zanim wsiądziesz, przejdź się po błocie. Kopniaki w siedzenie będą się ładnie zaznaczać na tapicerce fotela przed Tobą.
5. Nie sikaj przed drogą. Zatrzymacie się gdzieś zaraz po wyjedzie z domu.
6. Będzie wtedy okazja, żeby kupić parę rzeczy na stacji benzynowej.
7. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na fakt, że pas jest za ciasno zapięty lub nie masz miejsca na nogi. Głośno.
8. Po drodze obwieść, że chcesz kupę.
9. W toalecie powiedz, ze już Ci się odechciało.
10. Odczekaj z 15 minut do 20 i znowu zaalarmuj, że chcesz kupę. Zawsze to więcej okazji do rozprostowania nóg w trasie i kupna kolejnych rzeczy na stacji.
11. Uprzyj się na picie bez dzióbka. Będziesz miał czym się oblać po drodze.
12. Zjedz w domu taki posiłek, żebyś albo rzygnął po drodze albo konał z głodu na widok McDrive'a.
13. Zaśnij w aucie około 17-18. Podróż jest taka męcząca, a rodzice chętnie posiedzą z Tobą do północy.
14. Papierki, opakowania, butelki rzucaj pod nogi. Przydepczesz, jak będziesz wysiadał.
15. Co 15 minut lub częściej kontrolnie pytaj czy daleko jeszcze.
16. Wzdychaj i przewracaj oczami, narzekaj, że się nudzisz.
17. Jeśli podróżujesz z rodzeństwem krzyczcie, kłóćcie się i bijcie. Najlepszy moment to ten, kiedy rodzice rozmawiają przez telefon.
18. Przygotuj sobie serię pytań do zadawania po drodze.
19. Poproś, żeby w trakcie jazdy włączać non stop jedną piosenkę.
20. Poproś kierowcę, żeby otworzył Ci butelkę lub opakowanie, podniósł to co Ci spadło lub zobaczył to, co pokazujesz mu na swoim tablecie.
Cudownej podróży! ??
 
 
 
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wojcio69 napisał:

I to się nazywa wodowanie....

 

.....................................................................

IV Rzesza?

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/84-latek-z-niemiec-trzymal-w-piwnicy-czolg-z-czasow-ii-wojny/xdmjtrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RomanJ4 napisał:

 

Raczej nadgorliwość gorsza od faszyzmu, człowiek kolekcjoner, o czołgu wiedzieli wszyscy i nagle kilka lat temu mu go zabrali :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, d9Jacek napisał:

tylko zamka nie usunął i lufy nie przewiercił?

tak a jeśli kolekcjonujesz monety to wywierć dziurę albo przetnij wyjątkowy znaczek pocztowy -to na pewno nikt nie użyje.

 

Wiercenie luf, zaspawanie zamków -to barbarzyństwo względem zabytków techniki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.