Skocz do zawartości

TopRc P-51 Mustang


semp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem model arf Toprc P-51 Mustang. Model był trochę zaczęty, ale ja będę go kończył.Model ma 2,26 rozpiętości i będzie latał na silniku 55ccm. Jest również podwozie elektryczne.Planowany oblot tak koło kwietnia.post-3609-0-86675800-1548003528_thumb.jpgpost-3609-0-60151600-1548003550_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

Ładne to podwozie.

Ile wynosi u ciebie wymiar x pokazany poniżej?

Jaka jest średnica koła?

 

post-8695-0-72066100-1551091892.jpg

 

Czy jak skrzydło jest w normalnej poziomej pozycji to mechanizmy chowania też tak sprawnie i bez oznak "ciężkiej pracy" chowają goleń?

Na tym filmiku idzie to całkiem nieźle. Fajnie było by gdybyś mógł pokazać filmik w normalnej pozycji z dźwiękiem.

 

Dziękuję

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Masz na myśli słabe jakościowo czy słaba siła mechanizmu? Mam zamiar nabyć takie dedykowane do do mojego Zero i zastanawiam się czy może ograniczyć się tylko do goleni przednich i mechanizmu z kółkiem ogonowym (są w miarę makietowe) a na mechanizm podwozia głównego dać np.Electrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli słabe jakościowo czy słaba siła mechanizmu? Mam zamiar nabyć takie dedykowane do do mojego Zero i zastanawiam się czy może ograniczyć się tylko do goleni przednich i mechanizmu z kółkiem ogonowym (są w miarę makietowe) a na mechanizm podwozia głównego dać np.Electrona.

Golenie są ok,chodzi o mechanizmy , mi już jeden wysiadł ze względu na zużycie po ok 20 cyklach, na szczęście reklamacja.Zakupiłem electrona.

Czy masz zero z toprc? Jaka jakość wg Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam Zero z Top RC. Na razie "nitowałem" i przemalowałem kadłub. Laminat cienki i trzeba uważać żeby nie podziurawić. Żeberka w skrzydłach też z cieniutkiej balsy i pękają po lekkim naciśnięciu- trzeba wzmocnić. Ogólnie za cenę prawie 1000€ jestem trochę rozczarowany, ale porównując z Zero Top Flite'a to i tak nie jest źle bo to w końcu pełny laminat. Zamierzam pochować wszystkie popychacze sterów do środka bo uważam, że przy tych rozmiarach modelu to nie przystoi aby tak ordynarnie wystawały na zewnątrz. Niby ARF ale trochę pracy mnie czeka żeby przypominał prawdziwe Zero...
Na razie wygląda takpost-5133-0-58641500-1557725588_thumb.jpg
Jak zrobię więcej to może założę nowy temat

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.