Skocz do zawartości

Modelarze, lotnicy, motocykliści!


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem o jeszcze jednym ważnym wyposażeniu. Mianowicie centralny kufer mieszczący dwa integrale. A jak się ma też boczne odpinane to pełen wypas. 

W sumie listę "must have" zrobił bym taką:

1. alarm

2. kamera

3. kufer

4. ładowarka USB + uchwyt

 

reszta wcześniej podanych dodatków jako opcja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 1,6 litra... ;)

Ja dziś na zakończenie urlopu wybrałem się na pętlę Beskidzką i przy knajpie na Ochodzitej miałem przyjemność posiedzieć za sterami Triumpha Rocketa III . Pojemność absurdalna 2,3 litra robi wrażenie, zresztą jak i cały motocykl . Oczywiście sobie tylko posiedziałem :)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, maxiiii napisał:

Dawca organów?

Ahh kocham te określenia ;) Gość jeździ od małego już na motoryce latał na gumie. Przed tym GSXem miał hayabuse (chyba nie dam sobie za to obciąć palców) już nie pamiętam ale też z turbo. Tak więc to nie "laik" 

 

PS. 400 to jeszcze nie tak "DUŻO" .... :D goście tutaj wyciągneli 700 KONI MECHANICZNYCH(tak napisałem słownie aby nie było pomyłek)  !!!!!!!!!!!!!! 

https://motormania.com.pl/newsy/700km-w-gsx-r1000-i-180kg-znikajacy-punkt-video/?fbclid=IwAR3ZzAtZfiG3xqPQqzuX6UE086vCMuYS8hScDyuVgB-NlNQja-DPKcIGYdI 

 

PS od 17stej minuty oglądajcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jak gość chce poskromić te 400 kucy ale jeśli to do bicia rekordu na zamkniętym torze to czemu się w to nie bawić :)

Mam kolegę z byłego klubu /forum co zbudował auto na 1/4 mil z mocą 2200 koni  i żadnym dawcą nie jest ;)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 17:13, maxiiii napisał:

1. Oświetlenie led z przodu. Dodatkowe ledy z tyłu.

2. Buzzer na kierunkach.

3. dobry sygnał dźwiękowy.

4. Kamerka z przodu.

5. Woltomierz z USB.

6. uchwyt na telefon.

7. Frędzle i inne bajery wizualne.

8. Lokalizator GPS.

 

 

Dodaj jeszcze piorko w tylku i bedzie komplet.

 

Full dresser juz dawno wyszly z mody. Ja patrze, co by tu jeszcze odmontowac, a Ty masz juz full dresser i jeszcze Tobie malo gadzetow? Chcesz miec cos takiego, jak na ponizszym zdjeciu?

 

mod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maxiiii napisał:

Trochę dziwny jest ten twój wpis. Taki patologiczny.

 

Nie "patologiczny", lecz analogiczny - do znanej, modernistycznej (tzw. mods) subkultury pierwszej polowy lat szescdziesiatych, ktora to reprezentowala pewien, bardzo charakterystyczny styl.

Ale tego typu niuanse trzeba tez potrafic zrozumiec, co wymaga nie tylko pewnego obeznania kulturowego, ale najwidoczniej tez odrobiny poczucia humoru.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mr.jaro napisał:

ale najwidoczniej tez odrobiny poczucia humoru.

Tego nie dało się wyczuć w twoim wpisie. :)

A tak naprawdę co masz do dobrego oświetlenia, głośniejszych sygnałów czy lokalizatora GPS? To takie podstawowe elementy w dzisiejszych czasach. Tak samo jak kamerka czy to w samochodzie czy motocyklu.

10 minut temu, Granacik napisał:

I już można wbijać do "Błękitnej Ostrygi".

taka mała różnica:)

428b233538d31-d.1200.jpg

 

991d3a70c06982d1650bc9b49f1da095.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Sam jezdze w skorzanej kurtce i helmie typu jet.

 

Ale kamizelka na motocykl? W noszeniu takowej nie dostrzegam wielkiego sensu, bo zadnej funkcji ochronnej nie spelnia, a piekna tez nie jest. Powiedzialbym, ze to jedynie relikt pochodzacy ze swiatka MC, chetnie przejmowany przez podstarzalych tatusiow celem upodobnienia sie do twardzieli z najbardziej znanych klubow. Wyglada to groteskowo, ale jest nieszkodliwe, a sam wlasciciel co najwyzej naraza sie na oberwanie w pysk za sam wyglad od jakiego podpitego "Aniola".

 

A skorzana czapeczka owszem, ma swoja racje bytu. Ale pod jednym warunkiem - wylacznie, kiedy nosi ja zgrabna dziewczyna. W zadnym wypadku mezczyzna, bo za to prawdopodobnie tez byloby latwo w pysk oberwac. Przynajmniej u nas w Hannoverze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.