Skocz do zawartości

Koszulki, bluzy, czapki, kubki forumowe! :)


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

W związku z powracającymi pytaniami odnośnie forumowych gadżetów, wychodzę lekko na przeciwko i przestawiam Wam takie coś: 

 

https://pfmrc.cupsell.pl/

 

 

77030481_2656532791059951_2606274051718512640_n.jpg

 

Póki co liczba wzorów można powiedzieć żadna, jednak jeżeli będzie zainteresowanie to jeszcze coś dorzucę. 

 

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na wzór to proszę się ujawniać, jakość druku tych koszulek pozwala nam popuścić wodzę fantazji. 

 

 

 

 

Od 29.11 do 2.12 obowiązywać będą dni darmowej dostawy! 

 

Dodatkowo z kodem BLACK50 - 50 pln od zamówienia powyżej 200 pln 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W każdy piątek grudnia możecie skorzystać z kodu: VAT23, obniżającego wartość koszyka o 23% podatku.

 

W w poniedziałek 10 grudnia jest Dzień Darmowej Dostawy

 

Pochwalcie się swoimi gadżetami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz sam przemieścić sobie logo: https://pfmrc.cupsell.pl/generator

 

Na wszystkich tych gadżetach nie ma nawet grosza marży (w sensie, ja nic nie zarabiam), więc jeżeli ktoś ma ochotę wymyślić jakiś wzór pro bono to zapraszam do współpracy. Nikt tak nam nie zrobi jak sami sobie możemy zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Nawiązując do wątku o forumowych gadżetach, tych oficjalnych,autoryzowanych przez Kubę, chciałem się pochwalić swoim prezentem, który dzisiaj, z okazji urodzin, dostałem od swoich współpracowników. Jest to podstawowe umundurowanie modelarskie: koszulka i czapka, z pięknie wyszytą nazwa i logiem naszego forum. Wykonali to własnym sumptem w serii sztuk jeden, czyli unikat. Okazało się też, że to nie żadne piractwo, bo uzyskali pomoc samego Kuby. Serio się wzruszyłem, bardzo wszystkim zaangażowanym dziękuję, sami zobaczcie jakie fajne:

20210826_120251.jpg

20210826_120303.jpg

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 20:57, ahaweto napisał:

Bardzo fajne !

Może warto pomyśleć żeby "trafiły pod strzechy".  Niezbyt trafne określenie ale chyba wiecie o co chodzi.

 

 

Rozmawiałem z człowiekiem który to zrobił, w tym tygodniu ma się do nas zalogować i założyć swój temat, w zależności od ilości chętnych poda nam jaka jest cena. Myślę że taka akcja bez pośredników będzie podobnie wyglądać do akcji które ja prowadziłem wcześniej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.