Skocz do zawartości

P -39 AIRACOBRA


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Marcin K. napisał:

Silnik jak w oryginale?;)

 Bardzo podobałby mi się  silnik  umieszczony tak jak w oryginale  , ale jak mówi stare przysłowie : " NIEWARTA  SKÓRKA   WYPRAWKI "

Zamontuję silnik spalinowy  tradycyjnie z przodu  , z jak najmniejszą szkodą  dla wyglądu modelu.

6 minut temu, Marek_Spy napisał:

Znamy sie ze 100 lat i znam twoje modele chyba na serio tego nie brałeś emoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście  zrozumiałem Twoje przewrotne stwierdzenie .  Trochę  znam się na żartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Bardzo ciekawy model, choć mi najbardziej się podoba "makietowanie" w Twoim wydaniu, extra to wygląda. 

 

Co do samego modelu firmy ESM czy tam kiedyś FSM (nie miałem... czytałem, rozmawiałem) wykonanie jest podobno fajne ale są dość ciężkie i przeglądając różne fora czy rozmawiając z kolegami którzy mieli te modele zawsze słyszałem takie oto rady: 

- sprawdzić podwozie pneumatyczne z zestawu (zbiornik, rurki i złączki nie raz puszczają powietrze) można schować podwozie ale lądowanie może być czasem na brzuchu.

- silniki które zaleca producent są tak minimalnie podane że modele aby się utrzymać w powietrzu latają prawie cały czas na full gazu. 

- przez swój ciężar lądowanie jest dość hmmm szybkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Exu napisał:

Witam 

Bardzo ciekawy model, choć mi najbardziej się podoba "makietowanie" w Twoim wydaniu, extra to wygląda. 

 

Co do samego modelu firmy ESM czy tam kiedyś FSM (nie miałem... czytałem, rozmawiałem) wykonanie jest podobno fajne ale są dość ciężkie i przeglądając różne fora czy rozmawiając z kolegami którzy mieli te modele zawsze słyszałem takie oto rady: 

- sprawdzić podwozie pneumatyczne z zestawu (zbiornik, rurki i złączki nie raz puszczają powietrze) można schować podwozie ale lądowanie może być czasem na brzuchu.

- silniki które zaleca producent są tak minimalnie podane że modele aby się utrzymać w powietrzu latają prawie cały czas na full gazu. 

- przez swój ciężar lądowanie jest dość hmmm szybkie.

Cześć !

 

 Miło mi że podoba ci się moja technika " mkietowania".    Szacuję  wagę gotowego modelu na 8-9 kg.  Jestem przyzwyczajony do ciężkich szybko lądujących modeli , ale jak ten  będzie się zachowywał  zobaczymy  po pierwszych lotach próbnych.   Jak silnik będzie za słaby   to zamontuję mocniejszy.  Podwozie chowane  mam  własne   sprawdzone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.