Skocz do zawartości

Święcenie pokarmu


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jarek996 napisał:

Juz dzisiaj rano jakis debil skladal rano zyczenia od Boga i Jezusa dla niewierzacych .... 

Hola hola !!

Nie określaj człowieka po jednym wpisie... To mój kolega, nie jest debilem, jest całkiem normalnym człowiekiem.

Widzę że zaczął się dziwny trend nagonki na  wszelaką  religijność. I zaczął się do Twoich postów a niektórzy próbują wtórować  ...

Nigdy nie było tu problemów z Świątecznymi Życzeniami czy drobnymi dyskusjami związanymi z wiarą... co nie oznacza że ktoś ma do czegoś przekonywać czy propagować. Ot, tradycja - nie pasuje to proszę omijać takie tematy !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, latacz napisał:

Choćby  Gaję,     ;)       

Gaja w sumie niezła niuńka - polubiłbym ją szybko:

https://nk.pl/grupa/1048605/galeria/album/2/zdjecie/63

 

Jak dla mnie najlepszy sposób podał Kolega Wojtek Sz i taki też zastosuję. Dodam że jest to sposób bez użycia wody, a więc bezpieczny od bakterii i wirusów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Rafal , to nie tak ; ja sobie NIE ZYCZE takich tekstow w moja strone . Ja ( wg naszej umowy ) juz nic nie pisze w "tych" tematach , ale oczekuje tez w zamian Waszej reakcji w gaszeniu ognia w zarodku. I tylko tyle.

Co innego ZYCZENIA SWIATECZNE , a takie idiotyczne zyczenia jakie Twoj kolega sklada. 

Wystarczy zlozyc zyczenia bez dodawania Bogow , Szatanow i innych stworzen .

Wyobraz sobie , ze on obraza moje uczucia . Niech to dziala w dwie strony ( choc szczerze mowiac mam to gleboko w d....e ) .

 

Chodzi tylko o to , abysmy WSZYSCY grali fair. NIE ma religii , to nie ma. 

Omijac tematy ? Wlasnie ze mam PRAWO ( wg regulaminu ) pisac we wszystkich. Jak ktos pisze o czarach , to mam prawo skomentowac. Nie pisze zadnych wulgaryzmow .

I pamietaj , NIE MA drobnych dyskusji na temat wiary . Lepiej zeby ich wcale NIE bylo , bo zawsze bedzie burdel. 

Na koniec zycze Ci Wesolych Swiat ( bez dodatkow ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jarek996 napisał:

Nie Rafal , to nie tak ; ja sobie NIE ZYCZE takich tekstow w moja strone . Ja ( wg naszej umowy ) juz nic nie pisze w "tych" tematach , ale oczekuje tez w zamian Waszej reakcji w gaszeniu ognia w zarodku. I tylko tyle.

Co innego ZYCZENIA SWIATECZNE , a takie idiotyczne zyczenia jakie Twoj kolega sklada. 

Wystarczy zlozyc zyczenia bez dodawania Bogow , Szatanow i innych stworzen .

Wyobraz sobie , ze on obraza moje uczucia . Niech to dziala w dwie strony ( choc szczerze mowiac mam to gleboko w d....e ) .

 

Chodzi tylko o to , abysmy WSZYSCY grali fair. NIE ma religii , to nie ma. 

Omijac tematy ? Wlasnie ze mam PRAWO ( wg regulaminu ) pisac we wszystkich. Jak ktos pisze o czarach , to mam prawo skomentowac. Nie pisze zadnych wulgaryzmow .

I pamietaj , NIE MA drobnych dyskusji na temat wiary . Lepiej zeby ich wcale NIE bylo , bo zawsze bedzie burdel. 

Na koniec zycze Ci Wesolych Swiat ( bez dodatkow ) .

No to Jarku....wesołe to one nie są ale życzę Ci Spokojnych i Zdrowych Świąt

zyczenia 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bubu2 napisał:

Idź się napij wody. Nie święconej. Zawsze dobrze robi.

 

3 godziny temu, latacz napisał:

Fakt      -bo po święconej to niektórym...  Tobie  najwyraźniej nie posłużyła.

 

Godzinę temu, bubu2 napisał:

Latacz  Czyżbyś nie wiedział, że święconej się nie pije? Uszanuj wiarę innych. Jesteś niegrzeczny.

 

bubu2  zacytowałem / parafrazowałem Twoją własną wypowiedź...   i    bubu2  " Uszanuj wiarę innych. Jesteś niegrzeczny."  

 

 

JA wiarę wszystkich  szanuje, życzenia  złożyć i warto i trzeba -ale do cholery -nie mieszajmy do wszystkiego wiary.  I zachowajmy choć trochę rozsądku.

 

    Jestem wierzący  -w Boga a nie w jakieś "służby naziemne i wszelkiej maści piewców wiary -jaka by nie była"  I bardzo nie lubię jak wszędzie się o tym głosi "jedyne prawdy objawione" .   

Wierzysz -wierz sobie we własnym gronie w swoich 4 ścianach lub świątyni -czy to kościół czy meczet czy cerkiew czy Święty Gaj  czy......          a nie leź z tym na afisze... 

 

  Bo wiara to sprawa intymna -każdy jakąś  ma ale niekoniecznie z tym krucjaty wyprawia.   Bo to też forma ekshibicjonizmu tylko psychicznego.     Ateizm -to też wiara... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.