Skocz do zawartości

PZL.55 (62) oczywiście drukowany


japim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jest film z oblotu. Montowany na telefonie z pominieciem jakiegokolwiek softu do obróbki na PC. Wszystko w telefonie ? takie to czasy. Jak zwykle w roli glownej Konrad i jego P55. Wielkie podziekowania dla Jacka za wprawny wyrzut modelu.

 

 

 

Ze wszystkich dotychczasowych modeli P55 jest najcięższy a mam wrażenie że lata najlepiej - wręcz jak pocisk i zachowuje przy tym niesamowitą zwrotność. Może to kwestia bardziej tylnego SC?

 

To co? Po Bearcat'cie zabierac sie za Pzl 50 Jastrząb czy P11?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku chyba zawsze będę Cię prosił o pomoc w oblotach,

Ja jeszcze nawet nie usiadłem do obróbki zdjęć i filmów a tu już gotowy mam :)

WIELKIE DZIĘKI !!!
 

Przemek zapowiedział poprawki. Bedzie V2 :)

- półka z serwami zostanie przesunięta do przodu, dzięki temu pakiety powędrują trochę do tyłu i urwie się trochę wagi.

- przemodelowany zostanie kołpaczek i przód modelu (dla smuklejszej sylwetki)

- zwiększona zostanie dźwigienka steru wysokości

 

Co do steru wysokości.

Za sprawą sporej powierzchni sterowej jest bardzo czuły na wysokość.

Muszę przełożyć popychacz na dźwigni serwa, bliżej serwa.

Muszę trochę pobawić sie z ustawieniami modelu i polatać gdy nie będzie wiało.

 

Miałem trochę problemów z lądowaniem, minimalny ruch na drążkach powodował spore reakcje modelu.

MUSZĘ NAUCZYĆ SIĘ LĄDOWAĆ !!!!!

 

Przemku JASTRZĘBIA !!!!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 23:54, japim napisał:

Jest film z oblotu. Montowany na telefonie z pominieciem jakiegokolwiek softu do obróbki na PC. Wszystko w telefonie ? takie to czasy. Jak zwykle w roli glownej Konrad i jego P55. Wielkie podziekowania dla Jacka za wprawny wyrzut modelu.

 

 

 

Ze wszystkich dotychczasowych modeli P55 jest najcięższy a mam wrażenie że lata najlepiej - wręcz jak pocisk i zachowuje przy tym niesamowitą zwrotność. Może to kwestia bardziej tylnego SC?

 

To co? Po Bearcat'cie zabierac sie za Pzl 50 Jastrząb czy P11?

Witam,

bezapelacyjnie P11 - jeden z najpiękniejszych samolotów

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Prawdziwe samoloty sa zielone :D Wyglada drapieżnie!

 

Martwi mnie jedynie ta duza "zetka" na lotkach do kopensacji dlugosci bowdena - nie bedzie to mialo za malej sztywnosci? ja staram sie stosowac barylki na orczykach serw - albo popychacze z dwoma z-etkami na obu koncach dociete na wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mało sztywne, z ręki robiłem, trochę duże i możliwe że za cienkie ( 0,8mm).
Na tą chwilę priorytet to instalacja odbiornika, kablologia  a jak będzie problem z "zetkami" to zostaną zmienione.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.