Skocz do zawartości

Extra 300 z Extreme flight


Rekomendowane odpowiedzi

Ładziak dobrze wiedzieć ^^(troche przesadzili z tą ceną O.o na Nastiku). Troche ciężki silnik, ten model chyba do niego będzie za duży, jest jeszcze U-CAN't-DO i to chyba byłby dobry wybór jak ktoś lubi funy :D. W zasadzie jeszcze kilka by się znalazło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i pojawił się klejny problem :?

 

Chce powymieniać zawiasy w mojej Extrze, ponieważ przypadkowo wyrwałem jeden ster wysokości w czasie wyciągania modelu z samochodu Meloow'a.decydowałem się na zawiasy ze sztyftem,dokładnie te:

http://www.nastik.pl/zawias-sztyftem-kavan-sredni-34x16-p-984.html

ale po wstępnym włożeniu zostawiają dość szeroką szparę między statecznikiem a sterem,która zdecydowanie odpada jeżeli chodzi o ten model :twisted:

Poza tym, na czym te zawiasy powklejać ??

 

Dzięki za wszelką pomoc !! Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po wstępnym włożeniu zostawiają dość szeroką szparę między statecznikiem a sterem,która zdecydowanie odpada jeżeli chodzi o ten model :twisted:

Poza tym, na czym te zawiasy powklejać ??

Wystarczy lekko zagnieść balsę, tak aby po wsunięciu zawiasów ich oś obrotu pokryła się z krawędzią steru/statecznika/lotki. Można zrobić praktycznie połączenie bez szczeliny (nie licząc nierówności krawędzi).

Ja wklejam zawiaski na żywicy 5min. (Poxipol - polecam), wcześniej dobrze jest kapnąć na zawias olejem w miejscu obrotu. Po wsunięciu usuwam od razu nadmiar żywicy szmatką zwilżoną acetonem. Jak do tej pory zawiasy nigdy mi się nie zakleiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie oglądam wątek po powrocie z wspomnianych wakacji....

ładnie....

Otóż zaskoczę wszystkich, oblot planuje w najbliższy poniedziałek lub wtorek :devil:

 

Na razie wymieniam zawiasy, co nie wiedzieć czemu jest dla mnie troszku problematyczne, a w wolnym czasie (czyli na razie wszystko stoi ) robię sobie skrzynie startową :faja:

 

Pozdrawiam !!

 

P.S. Marcin, z tego co widziałem (co ważniejsze) i słyszałem to mogę powiedzieć jedno.... gratulacje :D Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.