Skocz do zawartości

www.modele.sklep.pl - silnik Saito FG-50 już w naszej ofercie !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ceny są wysokie. Byłyby zapewnie niższe, gdyby produkowano miliony sztuk jak w motoryzacji...

Z drugiej strony ceny rowerów, telefonów, szeroko pojętej elektroniki też umykają zdrowemu rozsądkowi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FockeWulf napisał:


telefonów

Ja mam telefon za 1 zł i służy mi już 2 lata. Można ? można.

 

A płacę 30 zł/mc. Chyba nikt nie ma tu niższego abonamentu a każdy telefon za 3 koła.

 

Ceny są sztucznie zawyżane i to nawet x ... hmmmm 10.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie musisz przecież kupować silnika saito. Możesz latać EPP za 300 zł i być tak samo zadowolony. To samo się tyczy telefonów, rowerów i wszystkich innych dóbr konsumpcyjnych. Porównujmy to co jest porównywalne - premium silnik do premium innych towarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, FockeWulf napisał:

 premium silnik do premium innych towarów.

Produkty premium powstały po to aby wyrwać jak największą kasę od tych co ją mają. Wcale bym się nie zdziwił jakby w Chinach podrobili tą klasę premium tak że była by ona jeszcze lepsza jak oryginał i sprzedawali to 10 x taniej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Paweł Prauss napisał:

Rewelacją byłoby gdyby ten motorek kosztował nie prawie 6 tysia a 6 stówek - ot i cała filozofia.

Cóż za hipokryzja ! Z wiadomych powodów nie podlinkuję tu aucji na ebay-u gdzie wystawiłeś KMD za ponad 500zł. Czyż nie powinno być 50zł ? 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pawkar napisał:

Cóż za hipokryzja ! Z wiadomych powodów nie podlinkuję tu aucji na ebay-u gdzie wystawiłeś KMD za ponad 500zł. Czyż nie powinno być 50zł ? 

A czy ja kiedykolwiek twierdziłem, że jestem altruistą czy filantropem?

Podstawą handlu jest tanio kupić i sprzedać z zyskiem, aby mieć za co kupować kolejne egzemplarze do kolekcji...

Czego nie rozumiesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, ahaweto napisał:

Panie Adamie jeżeli chodzi o Saito (i nie tylko) to najlepiej zawsze dzwonić lub pisać do nas (do źródła). Jako dystrybutor zawsze zrobimy najlepszą cenę dla stałych klientów i proszę nie niepokoić innych sklepów, które nie aktualizują cen po zakończonym czasie promocji.

Pozdrawiamy
modele.sklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2024 o 14:19, Paweł Prauss napisał:

 

W dniu 8.08.2024 o 08:50, modeleskleppl napisał:

Cena jest bardzo dobra i konkurencyjna. Nowego silnika tej klasy nie znajdziesz taniej i należy się cieszyć, że sklep z Polski (dystrybutor) przygotowuje takie oferty i przedstawia je modelarzom w Polsce. 

Pozdrawiamy
modele.sklep.pl

 

12 godzin temu, modeleskleppl napisał:

 

Panie Adamie jeżeli chodzi o Saito (i nie tylko) to najlepiej zawsze dzwonić lub pisać do nas (do źródła). Jako dystrybutor zawsze zrobimy najlepszą cenę dla stałych klientów i proszę nie niepokoić innych sklepów, które nie aktualizują cen po zakończonym czasie promocji.

Pozdrawiamy
modele.sklep.pl

Jakoś to ostatnie nijak się ma z moim doświadczeniem z:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry !

 

Po długiej nieobecności do naszego magazynu powróciły jedne z najpopularniejszych klejów modelarskich na rynku - niezastąpione do wszelkiego rodzaju pianek i styropianów, uniwersalne kleje UHU POR !

 

https://modele.sklep.pl/klej-uhu-por-50ml-do-pianek-i-styropianu-p-17903.html

 

Polecamy !

UHU 41341.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na www.modele.sklep.pl - silnik Saito FG-50 już w naszej ofercie !!!

Dzień dobry !

 

Miło mi poinformować, że do naszej oferty właśnie trafił nowy silnik Saito - FG-50 !

Silnik FG-50 to największy jednocylindrowy, czterotaktowy silnik w ofercie japońskiego producenta, aż o 10cm3 pojemniejszy od dotychczasowego największego "jednocylindrowca".

 

Link do filmu promocyjnego z FG-50: https://youtu.be/rHvY-5iLGRY

 

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie już Państwo nowy FG-50, dostępny w sprzedaży. : https://modele.sklep.pl/silnik-saito-fg-50-p-45971.html

 

Polecamy !

SAI FG-50  (1).jpg

SAI FG-50 (1).png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.