Skocz do zawartości

Troche ciekawostek odnośnie szczepień


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, daras napisał:

No i co w związku z tymi ciekawostkami? Mamy się szczepić czy nie szczepić?

Wybor należy do ciebie.Załączyłem czyste fakty do poczytania jako ciekawostke .Nie robimy panowie gowno burzy ,a wnioski wyciągamy sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli znów się zacznie pyskówka i udawadnianie wyższości jednych nad drugimi wątek natychmiast zostanie zamknięty.

Już wchodzimy w 3 rok pandemii i w tym czasie każdy sobie wyrobił zdanie na ten temat, nie potrzeba nam powtarzania tego co można sobie wyczytać w popularnych serwisach.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek_Spy napisał:

kto przygotował te dane

PZH- Warszawa ul.Chocimska 24 - dane dot Polski.. i to jest  to  o co darłem koty z Patrykiem  rok temu. Niestety satysfakcja z tego żadna....:(

ja , mimo tego, że jestem alergikiem i miałem już  dwa epizody wstrząsowe w czwartek przyjmuje trzecia  dawke szczepionki Pfizera..

niestety , szczepionka nie eliminuje całkowicie mozliwości zarażenia się  ale zdecydowanie  łagodzi przebieg samej choroby ( taką sytuację miałem w rodzinie - zachorowała moja siostra)...

Szanse wystąpienia NOP-u po   trzeciej dawce  są naprawdę  bardzo niewielkie?

 

a co do projektu rezolucji złozonej w PE 23.09.21 ...mamy  srodek grudnia  i raczej nie zanosi się na uchwalenie tejże....dlaczego ??/ na to pytanie kazdy odpowie sobie sam ???

 

Zyczę abyśmy zdrowi (jednak) byli?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcecie kogokolwiek zmuszać ograniczać itp. jak szczypawki nie dają gwarancji jak i nie zabijają wirusa ? Dla mnie to nie logiczne a nawet wiecej zaszczepieni mogą zarażać takie uszczęśliwianie na siłę

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, samolocik napisał:

Raport NOP-ów jest o tyle cenny, iż planując szczepienie można go przeglądnąć i wybrać szczepionkę po przyjęciu której liczba zaraportowanych, poważnych NOP-ów była najmniejsza.

 

Chyba nie za bardzo, bo brak informacji (a przynajmniej ja jej nie znalazłem w tym raporcie) o ilości szczepień daną szczepionką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.