Skocz do zawartości

MOJE LATAJĄCE MASZYNY


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lucjan napisał:

Zanim  zacząłem  budować modele odrzutowców  z napędem  tunelowym i  turbinowym ,  zakupiłem za granicą  odpowiednie książki i zaprenumerowałem czasopisma  ,aby  czerpać  z nich wiedzę jak budować , eksploatować i latać  tymi modelami.

....

 

 

Teraz to naprawde przesadziles; kupiles ksiazki zeby sie uczyc! A po co?  Samolot to przeciez tylko skrzydla i ogon, maly zreszta 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, merlin71 napisał:

Lucjan jesteś kopalnią wiedzy, żywą historią pięknej pasji, jak dla mnie człowiekiem legendą!

👏👏👏

Prosimy o więcej...

 

Dzięki  Irku    za miłe słowa pod moi adresem .        Chciałbym  oświadczyć    że pisząc ten temat nie miałem  zamiaru  przechwalać się   swoimi  osiągnięciami    ,   lecz  zainspirować   innych   a zwłaszcza młodych  modelarzy  do działania  , przy okazji  zrobić podsumowanie   mojej  działalności  modelarskiej.

16 godzin temu, Andrzej Klos napisał:

 

Teraz to naprawde przesadziles; kupiles ksiazki zeby sie uczyc! A po co?  Samolot to przeciez tylko skrzydla i ogon, maly zreszta 😁

 

Andrzeju         lepiej   uczyć się z książek   niż na własnych błędach  .😃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2023 o 15:45, mjs napisał:

Kuzyn z Zielonej Góry

 

Chlopaki z ZG to sa FAJNE CHLOPAKI !!!

W dniu 18.01.2023 o 08:42, Lucjan napisał:

FW - 190  skala   1:6  napęd   silnik żarowy   Super Tiger  G- 25.

 

 

 CCI_000018.thumb.jpg.a0f8d618bf5220dd93ed9defd6a6d86a.jpgCCI_000017.thumb.jpg.8c27ed061b49e3197e27e59c606fb946.jpgCCI_000019.thumb.jpg.027a8ac09f7d7243ea1348bac5270c06.jpg

 

 

 

Dobrze ze FW 190 prezentujesz gdzies w krzakach, schowanego przed wsibskimi oczami.

Sa koledzy na forum, ktorzy NIE LUBIA krzyzy na lotnisku 😉

 

Lucjan ; zbudowales (samodzielnie) prawie tyle, ile ja rozbilem. Tyle ze moje to byly zwykle ARFy, wiec w sumie nie tak bardzo ich zal,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kesto napisał:

Lucjan, widzę że uwielbiasz te wszystkie "dmucholoty":)

Krzyśku !    od dziecka  zachwycałem się  odrzutowcami , i tak mi zostało , co nie znaczy że pogardzam innymi   samolotami o napędzie śmigłowym.  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.