Skocz do zawartości

MOJE LATAJĄCE MASZYNY


Lucjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to co przedstawiasz to modelarstwo przez największe "M". Wspaniałe modele i naprawdę jestem pełen podziwu da Twoich umiejętności zarówno budowania jak i latania.

Bardzo podobają mi się te stare zdjęcia: lubię klimat dawnych lat , tych lat kiedy modelarstwo było czymś elitarnym i powodem do dumy. Dziś w epoce dronów i wielu innych atrakcji już nie jest tak kolorowo. Coraz mniej prawdziwych modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 14:10, qpa napisał:

Lucjan chylę czoła, Twoją historię czyta się z zapartym tchem. 

 

W dniu 1.02.2023 o 15:23, Ares napisał:

No to co przedstawiasz to modelarstwo przez największe "M". Wspaniałe modele i naprawdę jestem pełen podziwu da Twoich umiejętności zarówno budowania jak i latania.

Bardzo podobają mi się te stare zdjęcia: lubię klimat dawnych lat , tych lat kiedy modelarstwo było czymś elitarnym i powodem do dumy. Dziś w epoce dronów i wielu innych atrakcji już nie jest tak kolorowo. Coraz mniej prawdziwych modelarzy.

 

Koledzy !          Dziękuję  Wam  za miłe  słowa , bardzo mi miło .🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbyt małe umiejętności pilotażowe, wykonawcze i finansowe aby zajmować się tą dziedziną modelarstwa ale jest to niewątpliwie najtrudniejsza i elitarna klasa modelarska. Dla najlepszych.

Ten dźwięk turbiny jest niesamowity! Realizm lotu na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 09:49, dyra63 napisał:

Lucjanie ,ale my jesteśmy cienkie Bolki przy Tobie, aż brakuje "knefli" na klawiaturze, żeby opisać to czego dokonałeś a co najważniejsze jedziesz dalej. Ciekawe ile z tych modeli masz jeszcze  w swoim hangarze?

 

W dniu 21.02.2023 o 13:54, merlin71 napisał:

Przepiękne samoloty. Meser szczególnie mi się podoba. Wydaje się bardzo realistycznie wykonany.

Lucjan to fabryka makiet. Brawo!

 

Dziękuję  Wam  koledzy za miłe słowa .🙂   Na przestrzeni  lat  część modeli zmieniła  właściciela  a niektóre  zakończyły  swój żywot.   Aktualnie  na chodzie  mam sześc modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.