Skocz do zawartości

Ładowarka niskobudżetowa -co kupić ?


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tytuł został zmieniony na Ładowarka nisko budrzetowa-co kupić

Patrząc na parametry fajna mała Ładowarka za nieduże pieniądze ciekawe czy ktoś używa i mógłby się wypowiedzieć. Najbardziej interesujący jest rozjazd napięć na poszczególnych celach po zakończonym ładowaniu Li-Po. Jak nikt nie używa kup przetestuj zdaj relacje jak pracuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Francka napisał:

Bardzo fajna niskobudżetowa i renomowanej firmy.  Wada import z chin . Zaskoczyła mnie funkjonalność .

https://pl.aliexpress.com/item/1005006098762924.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2193452cavIcsG&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol

Ale tylko 80W 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Ładowarka nisko budżetowa -co kupić ?
4 godziny temu, Shock napisał:

Byle nie jak w tytule... Grzegorz zerkaj co piszesz bo jesteś w TOP 3 jeśli chodzi o ortografię na forum :)  Momentami to mocno razi.

Edytowałem Ci tytuł z budrzetowej na budżetową 

Sory ale jestem dyslektykiem.Nie wstydze sie tego i mam to w głębokim poważaniu.Interesuje mnie merytoryka i wiele przedstawiam na tym forum,w przeciwieństwie do alfow i omegów ortografi którzy nic nie wnoszą. Sorki Rafał skoro tak to ŕazi możesz usunąć mnie z forum.Nic na to nie poradzę telefon nie poprawia mi orto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzesiek napisał:

Sory ale jestem dyslektykiem.Nie wstydze sie tego i mam to w głębokim poważaniu.Interesuje mnie merytoryka i wiele przedstawiam na tym forum,w przeciwieństwie do alfow i omegów ortografi którzy nic nie wnoszą. Sorki Rafał skoro tak to ŕazi możesz usunąć mnie z forum.Nic na to nie poradzę telefon nie poprawia mi orto.

 

Spoko, wiem co to dysleksja i z czym się wiąże, mam w rodzinie jest zabawnie... 

Skoro masz to w głębokim poważaniu to niestety Twój problem a nie Nasz.

Po prostu się staraj, zwracaj uwagę, poproś kogoś o sprawdzenie, korektę tego co zamieszczasz - jak się chce to się da...  :)

Na ile jest chęć i możliwość to Twoje posty są edytowane - już kilkukrotnie, nawet bez Twojej wiedzy 

Nikt nie podważa Twojego wkładu w forum i nie chce Cię usuwać aczkolwiek zaakceptowałeś regulamin przystępując do forum gdzie jeden z punktów mówi wyraźnie-

 

- pisanie w sposób niezrozumiały, niechlujny i w dużym pośpiechu (niepoprawna pisownia, popełnienie licznych błędów ortograficznych, używanie slangu), żadne dysfunkcje nie zwalniają od poprawnego i logicznego formułowania swoich wypowiedzi.

 

I to nie żadna nagonka na Ciebie tylko starania o jakość forum i zamieszczanych treści :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem .

Ja piszę przeważnie z laptopa  to mi podkreśla - i dobrze bo też orłem z ort. nie jestem więc poprawiam od razu błędy ;)

A na tel. faktycznie jak spróbowałem to nie podkreśla , być może się da ale to ktoś mądrzejszy musi doradzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Shock napisał:

Kurde, nie wiem .

Ja piszę przeważnie z laptopa  to mi podkreśla - i dobrze bo też orłem z ort. nie jestem więc poprawiam od razu błędy ;)

A na tel. faktycznie jak spróbowałem to nie podkreśla , być może się da ale to ktoś mądrzejszy musi doradzić 

Widzisz,porozmawiaj proszę z Kubą,może coś zaradzi.Oczywiscie ze swojej strony też postaram się coś zrobić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 18:20, Shock napisał:

Byle nie jak w tytule... Grzegorz zerkaj co piszesz bo jesteś w TOP 3 jeśli chodzi o ortografię na forum :)  Momentami to mocno razi.

Edytowałem Ci tytuł z budrzetowej na budżetową 

 

Może jak już poprawiać to na 100% a nie połowicznie ;) Powinno być "niskobudżetowa" a nie "nisko budżetowa".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Ładowarka niskobudżetowa -co kupić ?

Pierwsze testy-cmok cmok zabawka.Jesli to ma być profesjonalny sprzęt dla was to zapomnijcie.Prad faktycznie daje 12A ale przy zasilaniu 24V!.Jest to mało gabarytowy zamiennik redoxa czy imaxa b6,czy innych klonów. Wielkość dwa pudełka zapałek z wiatrakiem,zmiesci się w każdą kieszeń.Ogolnie działa ale nie to oczekiwałem,chodz po cenie się nie spodziewałem wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Obecnie posiadam Redoxa ale planuję kupic mocniejszą zeby mozna było ładowac jednoczesnie np 2 aku.Chciałbym zapytać co sadzicie o tej ładowarce -https://modelemax.pl/pl/ladowarki/29668-skyrc-ladowarka-t200-2-x-100w-019222   a możektoś i używa takiej.Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelki informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ikar61 napisał:

Obecnie posiadam Redoxa ale planuję kupic mocniejszą zeby mozna było ładowac jednoczesnie np 2 aku.Chciałbym zapytać co sadzicie o tej ładowarce -https://modelemax.pl/pl/ladowarki/29668-skyrc-ladowarka-t200-2-x-100w-019222   a możektoś i używa takiej.Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelki informacje.

Mam taką, tylko 4 kanałową. Jak na razie sprawdza się, aczkolwiek długo jej nie użytkuje.  

Minusem jest to, że jeśli używasz inne złącza to potrzeba przejściówek. 

Warto dorobi sobie podwyższenie do ładowania, aby nie naciągać kabla balancera i nie ryzykować uszkodzeniem przewodu. Ja wydrukowałem taki stoliczek na drukarce 3d:

Dużym plusem dla mnie jest to, że wystarczy podłączyć jeden przewód i można ładować kilka pakietów na raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.