Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to wyniki jeszcze niewiele mówią. Po dwóch kolejkach tylko 3 osoby miały komplet czyli 2k pkt. Dwie z nich to Wojtek i Tomek. Dopiero po 5 kolejce jest sens oceniać bo odrzucą najsłabszy lot i nawet ci co są teraz na 30 pozycji mogą powędrować wysoko. Tu będzie tylko 5 kolejek wszystkiego bo straszna liczba grup, aż 9. Cały dzień na lotnisku, żeby zrobić 4 loty Ogólnie fajne zawody. Nie ma strefy. Można latać i metr nad namiotami ale za wylądowanie w namiotach 1000 pkt kary. Tyle, że to naprawdę pastwisko. Odry, nierównie i z plackami krowimi. W ostatnich lotach sędziowie odganiali Mućki bo stsły na podejściu do lądowania. Wiatr zaczął rządzić euęc i rozstrzał eyników będzie się powiększał.

Piszę z telefonu więc są literówki. Miało być Osty a nie Odry i 3 loty a nie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody o puchar świata fai. To ma większa wagę niż eurotour. Eurotour to taka zabawa bez konsekwencji ;)

Celem takich zawodów przed mistrzostwami jest podreperowanie budżetów organizatorów. Bo samo wpisowe za mistrzostwa najczęściej to za mało. A przy okazji zawodnicy mogą se polatać.

 

Jedni latają modelami na ME inni nie. Takie wybory zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku mój 4 lot w preconteście. Lot odybył się około 9:30, a w poprzednim locie zawodnicy zaczynali z około 100 m i mieli bardzo wątpliwą termikę i w zasadzie spadali przez całe 10 minut. Ja zacząłem w swoim z 56 m i co prawda nie będę miał tysiaka, bo Malcik zaczął niżej, ale lot niesamowicie emocjonujący. Zgubiłem noszenie, w którym się kręciłem na początku i ratowałem się w bardzo bardzo bardzo słabej termice z 10m. Noszenie wykręcone siłą woli, a ręce trzęsą mi się do teraz  ;)


No i dodatkowo bonusowo log z 2 lotu wczoraj. Zaczęte z marnych 19.3 m  ;)

post-5998-0-70694300-1534579043_thumb.png

post-5998-0-80395500-1534579167_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.