Skocz do zawartości

Focke Wulf 190 skala 1/4 2,6m


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem takie otwierane mechanicznie ale jakoś mnie to szczególnie nie przypadło do gustu ,ręcznie zamykana będzie ok.W fokach nawet chyba były w oryginale zamykane elektrycznie bądź pneumatycznie - to jeszcze miało by jakiś sens ,ale takie przesuwanie kabiny serwem widziałem w Zero i to już wyglądało trochę jak w zabawce z odpustu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda , że co jak co , ale prowadnice niemieccy piloci mieli szwedzkie z IKEI: ) hahaha

A mylisz sie to sa wlasnie prowadnice niemieckiej produkcji za jedyne 15zl/ komplet

Tjaaak...... a ile to szpejo waży? :rolleyes:

Patent fajny, aczkolwiek pakowanie stalowych betów za środkiem ciężkości jakoś mnie przeraża. :huh:

 

Co ty Wojtek to lekkie jest a i jeszcze troche wyazuruje trzeba pamietac ze z przodu doladuje 6,5 kg to sam silnik nie wspomne o ciezkim podwoziu a i caly osprzet bedzie usytowany w komorze karabinow . Ja na domiar zlego jeszcze planuje serwo kierunku osadzic w ogonie . Mam nadzieje ze masy rozloze poprawnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie otwierane mechanicznie ale jakoś mnie to szczególnie nie przypadło do gustu ,ręcznie zamykana będzie ok.W fokach nawet chyba były w oryginale zamykane elektrycznie bądź pneumatycznie - to jeszcze miało by jakiś sens ,ale takie przesuwanie kabiny serwem widziałem w Zero i to już wyglądało trochę jak w zabawce z odpustu ;).

Nie Adam wydaje mi się że w oryginale kabiny były zamykane za pomocą korby to taka tarczka po prawej stronie kokpitu ." Niemcy aż tak daleko z techniką chyba nie poszli"

post-4266-0-13480600-1513032233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten patent podoba! Jak się taką prowadnicę jeszcze odchudzi to rozwiązanie proste i skuteczne. A ja w swoim FW190 kupiłem za "ciężki szmal" mosiężne kwadratowe profile i dłubałem kanałek a tu masz proste i tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.