Jump to content

qpa

Administrator
 • Content Count

  3,672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by qpa

 1. Jednak Motor posiedzi sobie aż cały tydzień na miejscu lidera Mecz Stali z Częstochową całkowite zaskoczenie, natomiast Sparta trzymała Unie przez większość meczu, ale wynik nie daje pełnego obrazu spotkania, Unia późno połapała się o co chodzi z torem.
 2. Dlatego ten sport się miło ogląda, w tym roku nie ma murowanych zwycięzców Hyrda z Leszna to nie to co w ubiegłym roku, za to Sparta dream team który dopiero się rozpędza, Stal też mocniejsza niż rok temu, końcówka będzie bardzo ciekawa.
 3. No Wojtek wiadomo, dlatego napisałem że potrwa to tylko do jutra ale za mojego życia takiej sytuacji nie było.
 4. Zostawię to tutaj bo to historyczna chwila która potrwa tylko do jutra
 5. Ale tu chodzi o to żebyś mył żeby i wiedział jak a nie je leczył przed chorobą
 6. To moja wina, przy zapisywaniu omsknąłem się o jedno zero
 7. Klub Modelarstwa Sportowego w Kielcach zaprasza na IV Piknik Modelarski ! Termin: 29 maja 2021 Lokalizacja tutaj: Lotnisko KMS Kielce.
 8. https://pfmrc.eu/calendar/1-kalendarz/2021/6/ Czerwiec gęstnieje
 9. Wyciąg z kory zwiąże resztki rdzy a potem pewnie będzie zapychać kranik/filtr, imo wyczyść - zatankuj - zapomnij
 10. Ale nikt nie mówił że się nie da zachorować, założenie jest takie że chorowanie nie powinno kończyć się hospitalizacją.
 11. A to przepraszam, było dodać komentarz że Ty używałeś taki i taki i zdał egzamin, bardziej Twój post wyglądał jak pytanie przez ten znak zapytania na końcu
 12. qpa

  I am back :-)

  Witaj Tomku, brakowało nam Ciebie! Twój temat dalej żyje! a chłopaki robią super wędliny
 13. Zrobiłem ze 20 zbiorników na niemieckich specyfikach i nie widzę różnicy w działaniu od naszych polskich. Błażej masz dwa wyjścia budżetowe - kupić zbiornik bez rdzy, lub usunąć rdzę nakrętkami i betoniarką a potem zalać do pełna
 14. Standard, zbiornik, nakrętki, betoniarka a potem TAPOX Fertan
 15. Dodam od siebie: regulamin masz tutaj: Na naszym forum mamy taki zwyczaj że witamy się z resztą użytkowników, piszemy co nas tu przygnało, czego oczekujemy etc Dzięki takiej selekcji zmniejszamy do minimum ryzyko osób które wpadają tu żeby trollować lub tylko coś sprzedać w giełdzie.
 16. Zaskoczeni początkiem sezonu? Póki co STAL wyrasta na hegemona, a dream team z Wrocławia ma lekką zadyszkę. Po 3 kolejkach to wróżenie z fusów ale mam wrażenie że liga w tym roku będzie bardziej wyrównana.
 17. Oczywiście zlecałem, nie mam w swoim garażu narzędzi żeby zrobić wał. ale może kiedyś Korbowód jest nowy firmy DUELLS, blachy wycięte na laserze, przeciwwagi są wyszkiełkowane w środku a z zewnątrz lekko zatoczone. Samo punktowanie blach to poziom expert, ale robi to chłopak który się na tym doskonale zna. Wał złożony z biciem poniżej dopuszczalnego. Będę składał powoli dwa silniki a może nawet trzy to mogę podrzucić kilka zdęć z placu boju.
 18. To ja też trochę podbiję Tak wyglądają wały przed: a tak po: Robota pierwsza klasa.
 19. Wojtek wszedł z buta w forum, piękna robota
 20. qpa

  zdjecia silnikow -

  Oraz chcemy wiedzieć ile tego mamy
 21. Arek silnikiem się nie przejmuj jest idealny ma początek przygody z mechaniką motocyklową, jak wiesz w która stronę kręci się śruby to na bank dasz sobie radę. Adam bardzo chętnie poznam szczegóły na PW
 22. Błażej wszystko wyjaśnił, tam nie ma cudów, jak silnik nie stoi to śmiało odpalać tak jak jest.
 23. qpa

  ŻYCZENIA

  Wojtek jak zawsze niezawodny Wszelkiej pomyślności dla forumowej braci!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.