Skocz do zawartości

Aurora 9 - pojawiła się instrukcja po angielsku


Jakub_RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 538
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Doczytałem się że podłączając zasilanie z pakietu do gniazda SPC mamy podgląd na wyświetlaczu napięcia akumulatora, testował ktoś już może?. Chciałem również zapytać czy ktoś aktualizował oprogramowanie w Aurorze za pomocą tego programatora?.

1. Tak

2. Tak

 

działa wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto i znajdziesz wiele rzeczy których nie miałeś w mx-16 . W zasadzie to ona tylko nie pierze i nie prasuje koszul bo reszta jest dodawana w kolejnych wydaniach softu który za pomocą pc-22 można wgrywać do nadajnika i odbiorników.

 

Ale też zastanów się czy masz za dużo gotówki żeby zmieniać nadajnik który pewnie nie wykorzystujesz na maxa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto i znajdziesz wiele rzeczy których nie miałeś w mx-16 . W zasadzie to ona tylko nie pierze i nie prasuje koszul bo reszta jest dodawana w kolejnych wydaniach softu który za pomocą pc-22 można wgrywać do nadajnika i odbiorników.

 

Ale też zastanów się czy masz za dużo gotówki żeby zmieniać nadajnik który pewnie nie wykorzystujesz na maxa .

Z drugiej strony nawet jeżeli nie wykożysta teraz, przyda mu się na wiele lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z drugiej strony nawet jeżeli nie wykożysta teraz, przyda mu się na wiele lat...

hehe ,też tak myślałem kupując pierwszy komputerowy nadajnik mx-12 . Niestety "chciejstwo" zwyciężyło :ble: i kupiłem aurorkę. Myślę że starczy na kilka lat a już na pewno do czasu kiedy następny nadajnik wpadnie mi w "oko " . Teraz czekam na "mówiące" nadajniki , głównie chodzi o telemetrie :faja:

 

Edit : ma ktoś już tą przetłumaczoną instrukcję , gdzie pobrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z drugiej strony nawet jeżeli nie wykożysta teraz, przyda mu się na wiele lat...

hehe ,też tak myślałem kupując pierwszy komputerowy nadajnik mx-12 . Niestety "chciejstwo" zwyciężyło :ble: i kupiłem aurorkę. Myślę że starczy na kilka lat a już na pewno do czasu kiedy następny nadajnik wpadnie mi w "oko " . Teraz czekam na "mówiące" nadajniki , głównie chodzi o telemetrie :faja:

 

Edit : ma ktoś już tą przetłumaczoną instrukcję , gdzie pobrać :P

Osobiście telemetrię w Aurorze sobie darowałem choć naprawdę był to decydujący czynnik przy zakupie tego sprzętu..

Po zamontowaniu modułu na 35Mhz, sprzedałem MX-12 i mając "Aurora 9 DUO Version" nie oddam jej za nic.

 

Telemetrię mam w OSD Remzibi i monitor pakietów (w modelu) w nadajniku więc co mi do szczęscia potrzebne więcej - czywiście poza możliwosciami samej Aurory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście telemetrię w Aurorze sobie darowałem choć naprawdę był to decydujący czynnik przy zakupie tego sprzętu..

Sorry że trochę OT, ale czy A9 ze swoim dwukierunkowym 2.4 ma tą funkcję która obecna jest w FRSKY, mianowicie sygnalizacja (zwrotna) utraty ramek przez odbiornik? W FRSKY z chwilą kiedy odbiornik dostaje błędne ramki (zakłócenia, granica zasięgu) moduł NADAJNIKA zaczyna to sygnalizować akustycznie. Uważam że jest to super funkcja.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.