Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2021 o 13:51, jarek996 napisał:

(...) zespol stricte thrashowy NIE powinien robic takich eksperymentow , jakie oni zaczeli robic. (...)

 

"Tiaaa, jak coś trafi na listy przebojów, to jest niefajne i słuchać nie wypada ;)"

Sam nie wiem , ale MNIE sie wydaje , ze muzyka metalowa NIE powinna trafiac na listy przebojow." (takie jest  moje zdanie )

(...)

 

Dlaczego niby? Jeśli lista przebojów decyduje o tym jakiej muzyki słuchasz, to właśnie jest coś nie tak ;) Ja rozumiem, że dla wielu lista przebojów jest często jedynym źródłem poszukiwań muzycznych, ale nie dla wszystkich. Jeśli słucham metalu, to nie dlatego, że nie trafia na listy przebojów, tylko dlatego, że widzę tam coś wartościowego muzycznie. Z drugiej strony jeśli coś trafia na listę przebojów, to nie jest to argument, że jest dobre ;) Mam możliwość wyboru i wybieram świadomie :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczna dyskusja o komercji...nie powinna dotyczyć muzyki. Sprawa dotyka każdego twórcy który świadomie lub nie przypodobał się szerszej publice. 

Lata osiemdziesiąte miały swoje prawa. Judas Priest wypuścił w płyty z beatem jak Classics Nouveaux. I choć uważam, że jedna z nich jest jedną z najlepszych w ich historii, to dziękuję, że ten trend się już zakończył.

A Metallica? No cóż. Jedni lubią drudzy nie. Wolę to 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MASK napisał:

 

Dlaczego niby? Jeśli lista przebojów decyduje o tym jakiej muzyki słuchasz, to właśnie jest coś nie tak ;) Ja rozumiem, że dla wielu lista przebojów jest często jedynym źródłem poszukiwań muzycznych, ale nie dla wszystkich. Jeśli słucham metalu, to nie dlatego, że nie trafia na listy przebojów, tylko dlatego, że widzę tam coś wartościowego muzycznie. Z drugiej strony jeśli coś trafia na listę przebojów, to nie jest to argument, że jest dobre ;) Mam możliwość wyboru i wybieram świadomie :)
 

 

Dla mnie lista przebojow , jest jakas wypadkowa "usrednionego" gustu muzycznego ( raczej z przewaga muzyki bardziej popularnej , jak odmian extremalnych ). Ciezko ( przynajmniej mi ) identyfikowac sie z utworam z list przebojow. Ja gram muzycznie w "innej" lidze ( wcale nie twierdze ze w WYZSZEJ , tylko wlasnie w INNEJ ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.