Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

A ja ponieważ niedawno zakupiłem na znanym portalu aukcyjnym płytkę bardzo fajnego i oryginalnego zespołu pochodzącego ze Szczecina, czyli Pogodno, proponuję przypomnieć sobie ich muzykę :)

Zachęcam, kto nie słyszał, bardzo fajny zespół

 

i jeszcze to (zawsze gdy słucham wprowadza mnie w dobry nastrój :) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro to pisac , ale Metallica stala sie zespolem "piknikowym" . Ja nie slucham od dawna .

Dzisiaj na koncertach Metalliki widac CALY przekroj spoleczenstwa ( od stroza na basenie miejskim  , do przedstawiciela OLZY , sprzedajacego batony Prince Polo ) . Wypada powiedziec ; BYLEM na Metallice ( do tego z dziewczyna ) ?

Gdy widzialem ich pierwszy raz ( Spodek 1997 ) na szczescie byli tam prawie sami "sluszni" sluchacze ( + kilkudziesieciu policjantow ).

Tyle ze wtedy to byla METALLICA ( bez ; a teraz wszyscy rece w gore )  ?

 

Oto stara i "energetyczna" ( na ciaglym kacu ? ) :

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Shock napisał:

A tam , nadal są nieźli...?

 

Nie napisalem przeciez ze sa ZLI , tylko ze przestalem sluchac . Dla mnie koncem zainteresowania byla "Czarna" .

Jak bylem mlody sluchalem "miekkiej" muzy i gdy nagle w 1984 uslyszalem "Kill `em all" moja przyszlosc muzyczna zostala "uksztaltowana" ?

Jestem "metalowcem" ( choc juz od bardzo dawna nie Metallikowcem ) do dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.