Skocz do zawartości

Jakiej muzyki teraz słuchasz ?


rafalgruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A`propos Imagine Dragons :)

Ja proponuję to , mój ulubiony ich kawałek

 

 

I jeszcze to, nie pamiętam, czy już polecałem, ale fajnie mi się tego słucha

 

I jeszcze polski akcent. Niestety na początku września zmarł 38 letni (dopiero), niezwykle utalentowany, człowiek orkiestra, czujący bluesa, obdarzony niezwykle oryginalnym głosem i charyzmą Bartek Sosnowski.

Kto nie zna jego (niestety tylko dwóch wydanych płyt) koniecznie powinien nadrobić zaległości. Szczególnie pierwsza, którą nagrał na zapleczu sklepu muzycznego, całkowicie sam, korzystając ze starego kompa i ogólnie dostępnego oprogramowania robi wrażenie. Z niej pochodzi ten kawałek

A z nowszej ostatniej ten kawałek (dla mnie przebój zeszłego lata)

Życie nie jest sprawiedliwe, Gość się rozpędzał, mógł jeszcze sporo fajnych kawałków zagrać, a tak pozostawił tylko, albo aż dwie doskonałe płyty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście, że mój nauczyciel od muzyki w liceum starał się nas nauczyć śpiewać "Testament" Miał kompletnego fioła na punkcie tego numeru. Swoją drogą jest bardzo dobry. Natychmiast przyswoiłem resztę. A, że wychownym na Breakoucie... Wtedy Test był egzotykiem / lata 90-te/

A pamiętacie Livin' Blues? Holenderska kapela, która zrobiła "karierę" w PL i ZSRR. Trafiłem ostatnio na nagrania Teda Oberga.  Dobre granie. W Pl wyszły 2 LP Blue breeze i koncertowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotr Kaczkowski w swojej audycji max357 często przypomina utwory które powstały równo 50 lat temu. Zmotywowany tą audycją "odkopałem" mój pierwszy prawie 50-cio letni magnetofon wraz z taśmami a tam... same "perełki" z tamtego okresu :) .

Na początek dwa utwory ze ścieszki 1-2.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.