Skocz do zawartości

X8 4Km Wysokości


wiesiek_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać administracja forum ma problemy z ogólnie pojętym dobrym wychowaniem.

No cóż, nie wszyscy muszą grzeszyć kulturą.

A może na zasadzie: "uderz w stół a nożyczki się odezwą" i któregoś z adminów bardzo osobiście dotknął mój zamieszczony tutaj post (był pod postem darqo)

Jeżeli administracja forum usuwa czyjś post, kultura osobista wymaga aby poinformować o tym jego autora i podać przyczynę jego usunięcia.

Kultura to taka rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu jej brakuje.

A jednak mój syn miał rację: "są ludzie którzy rozmiar buta mają większy jak IQ" (to było wpisane w poście który został usunięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać administracja forum ma problemy z ogólnie pojętym dobrym wychowaniem.

No cóż, nie wszyscy muszą grzeszyć kulturą.

A może na zasadzie: "uderz w stół a nożyczki się odezwą" i któregoś z adminów bardzo osobiście dotknął mój zamieszczony tutaj post (był pod postem darqo)

Jeżeli administracja forum usuwa czyjś post, kultura osobista wymaga aby poinformować o tym jego autora i podać przyczynę jego usunięcia.

Kultura to taka rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu jej brakuje.

A jednak mój syn miał rację: "są ludzie którzy rozmiar buta mają większy jak IQ" (to było wpisane w poście który został usunięty)

Zdecyduj się gdzie chcesz o tym napisać i nie upraszczaj swojej wypowiedzi. Przepraszam, ale tutaj wykazales się wyłącznie swoja kULTURA ...

 

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/46702-znikaj%C4%85ce-posty/&do=findComment&comment=506147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper zrób sobie kilka ćwiczeń w posługiwaniu się klawiaturą. Gubisz znaki diakrytyczne.

Czy wątki w których napisałem nie odpowiadają tego rodzaju postom? Chyba do tego zostały założone?

Na tą prowokację z Twojej strony odpisałem tutaj http://pfmrc.eu/index.php?/topic/46702-znikaj%C4%85ce-posty/&do=findComment&comment=506140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? I tak nie zrozumiesz.

No masz rację, nie zrozumiem, ależ czemu miałbym zrozumieć, mam przecież 19 lat, nigdzie nie byłem, nic nie widziałem ... B)

To forum jest nie dla mnie  :D

 

...

A jednak mój syn miał rację: "są ludzie którzy rozmiar buta mają większy jak IQ" (to było wpisane w poście który został usunięty)

 

Domyślam się że to do mnie  :unsure: Mądrego masz syna.

 

Zacznijcie latać FPV  :)

 

Miłego dnia  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie ludziska trochę na luz i bardziej merytorycznie.
Jeśli ktoś lata w miarę blisko to jest w stanie powiedzieć że jest w miarę bezpiecznie. Przy lotach na kilometry już tak nie jest.  Po drodze może sie bardzo wiele wydarzyć.
Wystarczy że jakiś ptak poczuje się zagrożony i może skutecznie sprowadzić Twój model na ziemię. Nawet na YT można znaleźć kilka filmików z ataków. Nawet mój EGP kiedyś został zaatakowany przez jastrzębia.
Tu nie ma co się oburzać i obrzucać na wzajem. Tu tak naprawdę wystarczy jeden poważniejszy incydent i będzie cierpieć cała brać FPV, RC.
Mam nadzieję że takie loty przynajmniej zgłaszasz odpowiednim służbom.
Fajnie że można pooglądać takie filmy, ale też nie należy przeginać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest tylko jedna.

Każdy kto już jako tako operuje drążkiem sterowym, wolantem, nadajnikiem RC czy kierownicą samochodu ma dość długo przeświadczenie , że lata, jeździ na 100%, jak tu ktoś wyżej napisał.

Po latach stwierdza, że nie miał racji.

Te refleksje przychodzą po kolejnych doświadczeniach, (różnego ciężaru gatunku) które mogą się zdarzyć.

Chyba, że miał szczęście, że mu się dotąd nie wydarzyły lub nie potrafi sobie tego wyobrazić.

Natomiast jak o tym dyskutuje to już jest sprawa kultury osobistej.

To się ma albo nie.

Niestety ten poziom spada jakoś, szkoda, ale zapewniam, że stopniowo będą wymogi kultury wracały, nie bawiąc się w socjologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać na temat FPV ,bo podobny temat leci na Hyde park i pewnie nie ostatni. Czytam niektóre wypowiedzi i zastanawiam się- czemu jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na to ,że FPV nie nadaje się do lotów na lotniskach lub w ich pobliżu, z dala od tras przelotowych statków powietrznych. Nie żyjemy na ograniczonej przestrzeni o dużym natężeniu ruchu. Lotniska aeroklubowe,też średnio nadają sie do uprawiania modelarstwa, zawsze jest jakiś ruch. No tak-tylko jak niedawno ktoś napisał : jak by był zrzeszony i zapłacił składki ,to może latać pod opieką"- chodziło o to ,że model niebezpiecznie zbliżył się do śmigłowca. Albo:aparatury mogli posiadać tylko Ci co mieli licencje. Litości- to nie średniowiecze gdzie płonęły stosy za ruszenie ziemi ,a zatrzymaniu słońca :D Lotniska nadają się do przeprowadzenia zawodów, ale latanie amatorskie to już przesada. Więcej modelarzy lata amatorsko poza lotniskami niż na samych lotniskach. Miejsca z dala od ludzi i osiedli jest mnóstwo i to lepszych niż lotniska bo nawet z utwardzoną nawierzchnią, tylko trzeba poszukać. A co mają powiedzieć modelarze rakietowi, latają chyba troszeczkę wyżej :D Nikt tu nie namawia do łamania prawa o ruchu lotniczym, ale to prawo obowiązuje wszystkich ,bez wyjątku, a dodawanie nowych nakazów i zakazów, nigdy nie prowadziło do czegoś dobrego. To jest XXI wiek i nie zatrzymamy postępu technicznego-chyba ,że znowu zapłoną stosy inkwizycji a czytając niektóre wypowiedzi ,to wszystko możliwe. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo ,że o kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoloty również latają nad głowami wszystkich z nas

 

i najgorsze jest to że nic nie możesz z tym zrobić

bo wszystko jest legalne.

 

http://www.rmf24.pl/fakty/news-wypadek-samolotu-nie-zyje-11-osob,nId,1463494

 

 

To ja wolę żeby ktoś mi latał FPV nad głową

nawet modelem 10 kilowym od normalnego JET-a albo takiego PIPERA jak w tym przypadku.

 

 

 

 

Ślepi jesteście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.