Skocz do zawartości

A może by tak T-shirt forumowy lub kubek


robertus

Czy chciałbyś forumowa koszulkę  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś forumową koszulkę

    • Tak, chodziłbym w niej na lotnisko
      75
    • Nie, dziękuję
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Kubek, jak kubek, dla mnie nie nowina :) , ale ten samolocik ładny... Podziwiam ludzi co takie cacka budują ;) . bo my FSR-owcy , to jak kiedyś jeden z Nestorów modelarstwa nadmienić raczył, KOWALE jesteśmy, a nie modelarze :P "Makieciarze" to są modelarze! I może miał trochę racji? :)

a.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z mojej winy trochę, logo było robione na szybko w kwietniu i nie mogę odnaleźć zdjęcia z którego jest samolot w logo. Napisy są w wektorach a samolot wstawiony jako element, albo trzeba go zmienić na inny samolot albo spróbować obrysować o to, tylko że mi sie to obrysowywanie nie klei bo słaby z tego jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba :D . Pragnę nadmienić,że herbata i kawa w moich kubkach zawsze dobrze smakowała :) . Panowie, celowo na początku przedstawiłem wzory nadruków,żeby był jakiś wybór. Ale, bez przesady ;) . Kubek może być w każdym kolorze pod warunkiem,że będzie to kolor biały :P . Dostałem właśnie jedno zamówienie na maila na kubek niebieski. Postanowiłem jednak w tym miejscu napisać: kubki będą białe, a napisy takie jak we wzorze. Jak ktoś się uprze może mieć dwa loga na jednym kubku+ indywidualny napis... I nie myjcie kubków w zmywarkach :( a będą słuzyły bardzo długo, tzn do chwili, kiedy się któryś nie stłucze :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę to sobie pierz w czym chcesz :) (oczywiście moją, jak Ci zrobię :D ) Nawet w zmywarce. Na razie obserwuję temat i czekam na to obiecane poprawione logo :). Odnośnie nalepek to informacja dla wszystkich: Odklejenie starej folii, to generalnie nie jest problem. Problemem jest pozbycie się pozostałości po niej. Więc ja Was informuję: bez problemu stary klej można usunąć za pomocą metanolu. Czystego.

Stary klej namoczyć, poczekać chwilę i zetrzeć za pomocą papierowego ręcznika namoczonego w metanolu.Sprawdzone. I nic lepszego nie ma... I powierzchnia zmywana pozostaje czysta i nie uszkodzona. :)

A.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ,że nic sie nie dzieje w temacie koszulek, to informuję, że logo mam juz od jakiegoś czasu. Moja propozycja jest taka.: Będziemy robić koszulki w dwóch kolorach: biały wtedy nadruk będzie ciemno niebieski i niebieski, nadruk biały. Nadruki wykonane będą folią do tkanin tzw flexem. rozmiar nadruku będzie standardowy. Wielkość nadruku wraz z ceną podam w niedługim czasie.. Kubki nadal możecie zamamwiać, z tym nie ma problemu :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.