Skocz do zawartości

Silnik Turnigy 30cc Gas Engine


Quant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie głowica a cylinder

 

No to niech będzie cylindrogłowica, a mocowanie na dwa wkręty jak dla mnie dyskwalifikuje ten motorek (przy tej pojemności) zupełnie....dwa lub lepiej trzy są dobre ale w małych pojemnościach, cztery są w miarę ok, pięć fajnie wygląda, sześć jest spoko, a osiem też git.

Ciekawe kiedy zrobią mocowanie na jednym i nie mam tu na myśli wkręcanego cylindra i/lub głowicy, bo to już było....

Jakby jednak nie patrzeć z pewnością znajdą się amatorzy tej konstrukcji i pewnie będzie chwalona, rzecz gustu, do mnie jednak toto nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cena jest zachęcająca - nie przyglądałem mu się dokładnie ale z Waszych opisów wygląda że do YAka lub Extry 185cm będzie za słaby i mogą być problemy ale z drugiej strony silnik ten DM33 http://www.hobbyking...3_8HP_33cc.html też jest na 2 śrubach i moc dużo większa ale i cena ponad $200. Potrzebuje kupić jakiś silnik ale nie mam doświadczenia w tym temacie. Jeśli nie ten to może ktoś coś podpowie jaki? Oczywiście w miarę budżetowy nie z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedzi, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to będę wdzięczny tym bardziej że w tej chwili EVO nie ma na stanie a 20ccm to chyba trochę za słaby. No ale do wiosny jeszcze trochę czasu mamy... Na dzień dzisiejszy silnik RCG wygląda najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Pozwolisz, że ja również wysunę swą propozycję.....

Rok temu borykałem się z problemem wyboru silnika podobnej pojemności. Po wielu przeczytanych info, obejrzanych zdjęciach, wybrałem włoskiego Mintor'a 33. Jakość wykonania jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie (wygląda prawie jak biżuteria), odpalanie i regulacja bez problemu. Kontakt email z firma bardzo dobry.

Najlepszą cenę dostałem w HVP Modell w Pradze 6600 CZK i dwa lata gwarancji (żadna reklama!!!) Niedawno widziałem na stronie pana Wieśka Chmielewskiego informację dotyczącą tańszego zakupu silników Mintor. Warto zapytać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.