Skocz do zawartości

Xtra 300 NineEagles (drające serwa)


lekarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak 'rozkręcić' tak malutkie potencjometry?

Poniżej link do filmiku HD z dźwiękiem:

http://www.youtube.com/watch?v=K4OkgdeCKCE&feature=youtu.be

Dodam może iż minimalnie mniej drgają serwa gdy zmienie trymowanie, ale to tak naprawdę nic mi nie daje bo wtedy mam źle ustawnione lotki. No i popewnym czasie jeśli nie porusza się drążkiem aparatury wszystko przestaje drgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręć serwa i przemyj potencjometry spirytusem.

Lepiej nie. Spirytus usunie smar i potencjometry będą miały duży opór. Najlepiej użyj płynu Kontakt PR, ewentualnie WD-40, ale co do niego, opinie są podzielone. Można spróbować spirytusem, a następnie nałożyć nieco smaru, ale najlepszy będzie specjalny płyn. Lekarz, zaobserwowałeś objaw we wszystkich serwach od tego samego czasu, czy zaczęło się to dziać z każdym po kolei? Może trzymacz aparaturę zbyt blisko odbiornika lub masz zbyt małe napięcie w Li-Pol'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwa tak się zachowują tylko na sterze wysokości i na lotkach. Ster kierunku jest ok ( jak latam to go nie używam ). Li - Pol nie ma tu nic do gadania. Niezależnie czy jest świeżo naładowany czy już ledwo zipie.

 

Psiknąłem CX-80. Odziwo chodzą jak nowe:) Jeśłi do jutra się nie rozpuszczą to będzie git. Dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.