Skocz do zawartości

FrSky TARANIS


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od Paru dni mam Taranisa. W ustawieniach modelu - ekran 7/13 "serwa" min jest -512, a max 512. W Turingy miałem min -100, a max 100. Czy można to zmienić? Mam wersję 2.0.5. Próbowałem zmieniać ustawienia, wgrywać na nowo i nic nie zmieniło. Reszta w apce działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież lepiej mieć 1000 kroków regulacji niz 200. Kupiłeś apkę bez ograniczeń i od razu chcesz sie ograniczyć? Podziel wartość przez 5(w głowie) i bedziesz miał to co miałeś. Jesli bardzo tego potrzebujesz.

I to zapewne sa wartości w miskrosekundach, czyli masz możliwość dokonania bardzo precyzyjnych ustawień. A wartości otrzymujesz nie w jakiś sztucznych procentach czy innych miarach tylko dokładnie takie jakie otrzymuje serwo z aparatury. Miód malina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, za opcje o którą pytasz odpowiada to okienko (wartości kanałów wyświetlanie w us). Musisz ściągnąć firmware bez zaznaczonej tej opcji i wgrać go do radia - ot cała filozofia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dopiero zauważyłem że nie wyświetla mi się ekran telemetrii w Taranisie. Po długim naciśnięciu klawisza PAGE na jednym z głównych ekranów nic się nie zmienia. Gdy wczoraj latałem to radio często podawało komunikat "zasięg stan krytyczny"albo "utracony sygnał telemetrii". odbiornik to Frysky D8R-II Plus, a oprogramowanie ver. 2.0.5. Co jest nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem tego jeszcze u siebie czy ma to związek z Twoim przypadkiem, ale po aktualizacji do w/w wersji w menu ustawień telemetrii masz do wyboru tryb D lub Sport. Sprawdź jaki masz bo domyślnie jest Sport - może tu tkwi przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.