Skocz do zawartości

FOX 1,8m Yuki Model - OBLOT 19.10.2013r. z Kamerką 808 #16 V2 -Lens D na pokładzie:)


Painkiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

To jedna z pierwszych prób odpalenia dymku więc latanie w termice w ogóle mnie w tym wypadku nie interesowało...filmik miał być nie za długi i taki jest.

A następna sprawa jest taka: ze Fox nie jest stworzonym modelem do szybowania, jest to bardziej szybowiec akrobacyjny. Gustuje bardziej w szybkich modelach niż latawcach. Co do dymku to próbowałem tylko mieszanki z woskiem, karmelka nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ładunek mało co waży a przy tej wielkości modelu te parę gram nie robi różnicy. Komora nie jest wypełniona saletrą po brzegi...do niej formuję kulkę wielkości winogronka i owijam w folię aluminiową, dopiero wtedy zamykam to w komorze. Podejrzewam że w innym wypadku mógłbym nawet wywołać pożar w locie bo saletra ma bardzo wysoką temp. spalania. Wiadomo że idealnie by było gdyby ładunek był bliżej środka ciężkości i na pewno gdyby miało to wpływ na model celowałbym ku niemu , lecz nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.