Skocz do zawartości

Virgos F3K


Czaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

no, niestety odkąd Czarek podróżuje nastąpił spadek jakości. Mój drugi egzemplarz jest również troszkę gorszy jakościowo od pierwszego ale jeszcze do przejścia - zwróciłem uwagę osobie, która mi przesłała. Ale to, co widzę Wiesiek u Ciebie nie powino opuścić pracowni i zostać wysłane bez Twojej zgody. Czarek, wracaj do kraju! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Wiesiu bądź czujny może kolejny będzie wzorem innej firmy z czernionego i żółconego szkła udającego węgiel i aramid ;) . W sumie w tym miejscu nie ma jakiejś wielkiej tragedii ale miło by było gdyby nabywca miał informację o oddychającym otworami kadłubie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, niestety odkąd Czarek podróżuje nastąpił spadek jakości. Mój drugi egzemplarz jest również troszkę gorszy jakościowo od pierwszego ale jeszcze do przejścia - zwróciłem uwagę osobie, która mi przesłała. Ale to, co widzę Wiesiek u Ciebie nie powino opuścić pracowni i zostać wysłane bez Twojej zgody. Czarek, wracaj do kraju! :o

 

Piotr takie wpadki zdarzaja sie nawet najleprzym producentom z tym ze oni informuja klienta ze maja na zbyciu towar ktory nie jest w 100% ok,oczywiscie za nizsza cene.Tak np. kupilem skrzydlo FW5fow z PCM z ubytkami w malowaniu za smieszne pieniadze,ale maja tam dzial "Sonderangebote"(przeceny) z dokladnym opisem feleru i fotkami.Ja zamawialem kadlub nowy :D .Niestety nie bylo mnie przy odbiorze.

Wiesiu bądź czujny może kolejny będzie wzorem innej firmy z czernionego i żółconego szkła udającego węgiel i aramid ;) . W sumie w tym miejscu nie ma jakiejś wielkiej tragedii ale miło by było gdyby nabywca miał informację o oddychającym otworami kadłubie ;) .

 

Kamil juz widze Twoja mine jak bys dostal nowego np. Freestyler-a z taka dziura :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, a nosek stracił coś na sztywności?

Bo tak patrzę i jak się zastanowić to wcale nie musi być aż tak źle - samo "denko" rury, aż tak bardzo jej nie usztywnia, może to wersja ewolucyjna - tak w połowie tylko żartobliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, a nosek stracił coś na sztywności?

Bo tak patrzę i jak się zastanowić to wcale nie musi być aż tak źle - samo "denko" rury, aż tak bardzo jej nie usztywnia, może to wersja ewolucyjna - tak w połowie tylko żartobliwie.

Stasiu z noskami to zupelnie inna bajka,chyba pochodza z roznych form,jeden wchodzi ciasno,czyli tak jak powinno byc,drugi mozna zgubic ,spory luz. Koledzy od Virgosa powinni sie bardziej przylozyc do jakosci wykonania.

 

 

 

Czepiasz sie, przeciez na oko widac, ze wungla dostales wiecej to zebyś nie musial doplacac to dostales wyrównanie  :lol:

 

I jeszcze kadłub masz lżejszy !  Zażądałbym dopłaty....

- Jurek

Widze ze u niektorych w PL po staremu:byle jak znaczy dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi i Wieśkowi chodzi zapewne tylko o powtarzalność wysokiej jakości "produkcji" która była na początku. W moim przypadku np. wzmocnienie węglowe statecznika pionowego wykonywane na poziomie na którym wkleja się statecznik w belkę ogonową było sporo niżej niż w pierwszym egzemplarzu, w którym było wykonane zgodnie z instrukcją. Otrzymałem informację, że przecież to żaden problem, mogę sobie wkleić statecznik wyżej. Stąd moja chęć wykonania sobie formy i robienia stateczników własnych, które będą tańsze (forma zwróci się po 3-5 statecznikach) i takie jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przewidującym realistą nie pesymistą. Pesymiści wogóle nie latają tylko trzymają modele na półce (nie mylić z osobami lubiącymi wyłącznie budować a nie latać) :P

[edit] zresztą najłatwiej nauczyć się laminowania na małym elemencie. A ta technologia to dla mnie coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.