Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam. Chwilowo. Bezczelnie wyjechaliśmy pokąpać się w jeziorku ;)

Ale ... progres jest. Kilka osób wyciągnęło poprawne wnioski po zeszłotygodniowych zawodach ;)

A za tydzień MP w Nowym Targu ... w doborowej obsadzie - Petr wygrał pięknie dzisiejsze zawody :D dla nas tok olejny etap przygotowań do sierpniowej imprezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegają. W czasie zawodów. Gdyby nie biegali toby doszło trochę kilometrów :)

Ale jak sobie trenuje przed zawodami, czy przygotowuje windy i hole to spaceruje sam. Też w czasie zawodów trochę trzeba sie nachodzić to na swoje loty, to do pomocy innym, to wymienić aku itp itd. Mimo pozorów to nie jest statyczny sport :D Jak wstawałem o 6tej to na chwile przysiąść mogłem koło 9-10  :D 

 

Koledzy mieli zbliżone spacerki, choć trochę krótsze bo nie latali rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zapraszam ciekawskich w weekend do Nowego Targu. Będą międzynarodowe mistrzostwa polski F3B czyli starty z wyciągarek ;) jak ktoś jest ciekaw jak ustawić model szybowca do latania wolnono lub szybko czy potrzebuje pomocy z aparaturą (oprócz taranisa bo chyba nikt z nas nie ma) lub tylko chce popatrzeć to czekamy :D

 

Cześć kolegów już jest spakowana, inni trenują a pozostali pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP zakończone. W klasyfikacji krajowej Wygrał bez zaskoczenia Wojtek. Na drugim miejscu tez Wojtek. Ale junior. Już wcześniej pisałem ze jak Stalowa ruszycie kraj to wszyscy dostaną bęcki ;) przed ostatnią prędkością na trzecim miejscu tez był Kamil ze stalowej. Strach ich się bać ;)

A w klasyfikacji open bez zaskoczenia wygrał Petr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.