Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając nie wiem już który raz w tym roku z okazji jaka się nadarzyła przemieszczając się z pkt A do pkt B, polatalem sobie troszkę. Dziś męczyłem jedynie modele zboczowe, bo zgodnie z ostatnimi moimi trendami należało je podrasować. Przy okazji różne moje teorie z których korzystałem, okazały się nieoptymalne :) a na koniec, w końcu po kilku latach ustawiłem w modelach w miare porządnie buterflaya ???? no i starego respecta przywróciłem do latania, bo coś w tym roku był bardzo niemrawy.

Zabawy zajęły mi trzy godziny i każdy model bym męczony. Bo w przypadku awarii kolejny model który wyciągam z torby, nie może latać gorzej od poprzedniego :D i to u mnie się sprawdza.

 

A to moj zboczowy zestaw na powakacyjne cześć sezonu :

post-9196-0-05736700-1562532436_thumb.jpeg

 

A po lataniu, tradycyjna chwila przyjemności :)

post-9196-0-32646100-1562532476_thumb.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master of Parski :D Z tymi prędkościami z jakimi tam lata nawet nie zauważał turbulencji.post-9196-0-41806300-1562583709_thumb.jpeg

 

Ale z pewnych powodów to był baaardzo ryzykowny lot. I to już wiedziałem przed startem. Na szczęście wszystko skończyło się doskonale. Lądowanie było idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział ze trzeba latać na jednym zboczu. Tak wiec zaliczyłem dziś kolejne. Odległe o ponad 200km. PrzyNajmniej wiem które jest ładniejsze i gdzie lepiej się lata :)

A przy okazji musiałem przyspieszyć piątkę, bo Evo wysforowało się do przodu. Cel osiągnięty ;)

post-9196-0-03733000-1562606479_thumb.jpeg

 

Z wyjazdu pracowniczo-modelarskiego jestem całkiem całkiem zadowolony :)

 

A teraz Jano niech zgaduje co będę jadł :D :D

Miętusik zboczowy....mniam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Dziś ukrywałem się na Rusku! Do okoła postawiłem maskownice żeby nie było mnie widać ;) z drogi tez. Bo jeszcze jakiś szpieg się zjawi i zobaczy moje tajne nastawy ????????????

 

post-9196-0-14231700-1562689175_thumb.jpeg

 

Latania nigdy za wiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.