Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Świetny ostatni filmik.

Miejscówka robi ogromne wrażenie nie tylko do latania :) .

Skoro Twój Respect Evo na filmie lądował to znaczy że latał na zawodach ;) .

Skrobniesz coś jak wypadł na tle innych modeli ? to jego zasługa zdobycia wysokiego miejsca ?  pomijam umiejętności ...

 

Edit.

No chyba popełniłem jakieś faux pas pytając o Respecta....Jurek się w temacie chyba lekko zaciął ... ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był bardzo udany reprezentacyjny trening. 8 godzin doskonałego latania spowodowało ze nawet niezauważylem tych 700km i 8 godzin jazdy.
Każdy z nas wykonał po kilkadziesiąt lotów i do tego okazało się ze jeszcze nigdy tak szybko nie lataliśmy. Wystarczyło zrobić pstryk w głowie i czasy 14 i 13 sekundowe stały (dla Wojtka 13tki) się czasami standardowymi (z czasów 16-17). Praktycznie w jednej chwili. Sami w to nie mogliśmy uwierzyć i ja sprawdzałem czy bazy na pewno są dobrze ustawione a koledzy czy moj zegar dobrze mierzy czas :D wiatr siadał, my nie zmniejszyliśmy balastu a modele nie latały wolniej!
Ostatnim kuriozum jakie się nam przytrafiło (a właściwe mi) było uzyskanie czasu 13.95sek z 205m strzału
Ciekawe czy uda się to powtórzyć na najbliższych zawodach :D

post-9196-0-94435900-1564295605_thumb.jpeg

post-9196-0-17851600-1564295622_thumb.jpeg

post-9196-0-38139800-1564295640_thumb.jpeg

post-9196-0-92014000-1564295651_thumb.jpeg

post-9196-0-99014600-1564297218_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zboczu zrob kilka tysięcy zakrętów ;)

Tak. Nudny i monotonny trening przynosi efekty

 

 

„kolega-towarzysz pracy, nauki, zabawy; kumpel, znajomy, kompan, towarzysz”

Nieznajmosc znaczenia słów wprowadza ogólne rozbawienie :D szczególnie wśród znajomych z kręgu F3B zarówno z kraju jaki i z zagranicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze godzinę wcześniej w kiepskich warunkach ten model praktycznie tam nie był w stanie latać. Ale po stosownych kliknieciach poleciał :) jednak wymaga znaczącego podrasowania ???? czyli Pierwszy lot Respecta Evo na zawodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i po urlopu. Ja urlop całkowicie poświęciłem rodzinie (żadnego latania czy myślenie o nim), która pozwala mi jedzić na zawody i trenować. W sumie to w tym roku spędziłem 46 dni na zawodach :D lub w podróży na nie. Teraz może będe miał trochę czasu żeby napisać obiektywnie-subiektywne podsumowanie MŚ F3B

 

Wróciłem i..poniechałem sprawdzić jak sie lata na zboczu. Okazało się że nudno. Po dwóch lotach zwinąłem się do domu. Respect latał koślawo ale raczej szybko :) Na pewno ciekawiej od modeli które tam widziałem :D

post-9196-0-90717100-1566158095_thumb.jpeg

z z ciekawostek....niedługo klifik przestanie być klifikem bo woda wysycha. i zostanie stromą górką :o

post-9196-0-17912500-1566158165_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.