Skocz do zawartości

PZL Ts-11 Iskra EDF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za mile slowa :)

 

Szczerze mowiac to nie wiem co bedzie kolejne ;) to musi byc cos co znowu wpadnie mi w oko, miec w sobie "to coś". Mam kilka pomyslow ale nie moge sie zdecydowac (glownie ze wzgledow finansowych :P ) :)

 

Postaram sie zorganizowac wiecej zdjec Iskry w locie zeby dopelnic relacje po fazie finalnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem doświadczonym modelarzem, ale po udanym oblocie Iskry, na Twoim miejscu, bym ją wyszpachlował, zeszlifował i pomalował raz jeszcze. Świetnie lata, warto by było pokusić się o większą dbałość w wykończeniu. Będzie co robić zimą i kasy za wiele nie potrzeba. 16 lat, stary, mega szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie wypuszczenie modelu pozbawił bym tego pana jedynek  :angry: Gratuluję oblotu!

No właśnie była dyskusja, kto machnie i jak powinien to zrobić. Ja byłem za tym, żeby poziomo a nawet lekko w dół, ale mnie dobrotliwie ofuknięto :D

Po wyrzucie Piotrek świetnie się wybronił. B)

.

A tzw. zakończenie sezonu...

To tylko przykrywka - jeden z pretekstów w ciągu roku, żeby się spotkać w większym gronie ("uroczysta" okazja zobowiązuje;)) i oficjalnie wpuścić "gości", czyli niezrzeszonych. Na tygodniu, a nawet w weekendy nie jest to takie łatwe, żeby spotkać się większą grupą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i u nas pojedyncze osoby jak najbardziej, latają często, również na tygodniu. Mało to razy latałem sam, czasem dołączył kolega:)

A propos pogody. U nas większość posiada raczej lekkie modele. Ci co mają Cięższe (droższe) na tygodniu muszą na nie zarabiać ;) Oni na płycie pojawiają się rzadziej. Ot, ironia losu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.