Skocz do zawartości

ubezpieczenie OC modelarza


sebka34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aeroklub Polski ma podpisaną umowę z jednym z ubezpieczycieli, na ubezpieczenie grupowe. Dostępne jest dla wszystkich członków aeroklubów regionalnych. Zainteresowanym mogę przesłać instrukcję, jak dołączyć do tego ubezpieczenia - zajmuje to 5 minut. Cena 90 zł.

 

 

Ubezpieczający:

Aeroklub Polski, REGON: 007026161

 

Zakres ubezpieczenia (Scope of insurance):

(M09) Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym – ŚWIAT / WORLDWIDE

Third Party Liability Insurance (Insured RC Unmanned Aerial Vehicle Operator) incl. competitions

 

Suma gwarancyjna (Sum of insurance): 1.200.000 zł - na jedno i wszystkie zdarzenia

 

Rozszerzenie zakresu:

Ubezpieczenie OC osób fizycznych – użytkowników bezzałogowych statków powietrznych o masie do 25 kg (MTOW) za szkody w mieniu i na osobie.

Amatorskie i wyczynowe użytkowanie bezzałogowych statków powietrznych.

 

Zarobkowe użytkowanie ww statków powietrznych: NIE

 

Sublimit dla zarobkowego użytkowania statków powietrznych: NIE DOTYCZY

To ja poproszę to info

 

Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietka, instrukcja poszła przez PW.

 

Jak pisałem, oferta jest skierowana do członków aeroklubów regionalnych, czyli np. Aeroklubu Krakowskiego, Aeroklubu Podhalańskiego, itd. Osoby niezrzeszone nie mogą do niego dołączyć. W każdym razie ja nic o tym nie wiem. I generalnie niewiele więcej o tym wiem, poza tym, że jako członek Aeroklubu Krakowskiego, mogę do tego ubezpieczenie przystąpić.

 

A czy członkowie wspierający, czy o innym statusie mogą też, to trzeba spytać władze lokalnego aeroklubu, czy w razie czego, odpukać, potwierdzą członkostwo - tak myślę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Poniżej takie małe info dla tych co latają na łączce i uważają że żadne ubezpieczenie nie jest im potrzebne.  ;) Tu model zrobił psikusa bardzo sprawnemu modelarzowi. Ja właśnie dla takich nieprzewidzianych sytuacji mam i będę miał ubezpieczenie. I mimo rożnych utyskiwań, jeśli model i w modelu wszytko jest dobrze zrobione, to jest duża szansa że szkoda zostanie pokryta z ubezpieczenia, a nie w kieszeni modelarza. I zalecam używanie certyfikowanych w Unii Europejskiej nadajników...tych na 2.4GHz również. Bo z dziwnym chińczykiem może być różnie.

Ostatnio u nas na zawodach, kolega kolega wylądował modelem na samochodach....nota bene takim samym jak w poniższym linku, tylko że bez silnika. Mogę się dowiedzieć jak sprawa została rozwiązana.

 

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,katastrofa-lotnicza-na-zebrzydowickiej-szybowiec-uszkodzil-dwa-samochody,wia5-3266-31977.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.