Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, ja głupi ;) Założyłem, że to statyczna ocena wykonania... Poregacił bym się z chęcią, ale od czasu do czasu jakoś lokalnie i czymś mniejszym, nie kręcą mnie za bardzo takie zorganizowane imprezy... tym bardziej, że zapowiada się, że przez najbliższe 9m+ będę miał mniej czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło sterowe w produkcji. Na razie bez lakieru i uzupełnienia ubytków w wykruszonym fornirze. Ale jak na razie jest ok. Jutro rocznie szarych, to będzie zabawa.

 

Tutaj koło w postaci zwinietego paska formie klejonego CA na drewnianej łyżce kuchennej.

d10cf6a1010cce9318e510fc71cfd38e.jpg

 

Na pięcie mosiężnym dotoczony środek koła,

formie naklejone warzywami na 2mm kawałek balu aby łatwo oddzielić od pręta:

c919d2db4794f0a1997925f1e979b111.jpg

 

A tutaj zaznaczenie szprych:

5936c15a6edb5b4bbd2ca5c4aa1138dc.jpg

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie forniru przede mną, zdam relację. Chciałem skończyć koło i je zabezpieczyć. Bejca tak z Dragona, kupiłem kiedyś będąc przy okazji w jakimś markecie... Generalnie sosnowa jest bardziej podobna do tego forniru co mam niż mahoniowa. Postaram się mieszać i dobrać kolor. Jak się nie uda trzeba będzie coś kupić.

 

da501490b6539d6f6c3b5f57c75d1663.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak jak pisałem czasu będzie mniej i szkoda go na podwójne wpisy i podwójną relację :) Tym bardziej, że przy majstersztykach jakie Oni tam robią to szkoda wyskakiwać z moją twórczością :)
Ale ostatnio np. podglądałem tam wykonania dzwonów okrętowych i chyba będę toczył z mosiądzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.