Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta rozpiska zakłada pierdylion rund w sobotę więc jak? Luz czy "na noże" od rana?  Jak luz to po kiego grzyba 16 rund rozpiski - to minimum 4 może 5 godzin latania. Czegoś nie rozumiem. Miał być luz a wychodzi napinka. Wrrrrrrrrrrrrrrrrr...............

 

@Konrad - może doprecyzuj co to ma być? karnawał czy komiks albo inna komedia? Zawody czy co? Inna sprawa. Co z MP? 11 tyś + inne aktywności typu samoloty, spadochrony, balony, glajty, paralotnie i inne "atrakcje" dla gawiedzi to.... !!!??? Co u licha...???!!! Coś mi się tu MOCNO nie podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Wiesławie będzie dobrze.

Może faktycznie w sobotę trochę za dużo kolejek. No kurde robię to po raz pierwszy więc mogą być pewne drobne problemy.

OK. Co do soboty to listę zaraz wycofam, zrobię coś nowego i w piątek jeszcze pogadamy.

Nie mniej niedziela zostaje bez zmian.

 

Co do reszty to pogadamy już na miejscu. 


Jesli zawody ze wzgledow pogodowych odbeda sie w sobote poprosze o info wczesniej. Moge wyjechac dopiero w sobote rano a mam do was 500km

Paweł w sobotę od rana na pewno nie będzie zawodów o PP. 

Wszystko się zdecyduje w piątek pod wieczór. Wówczas będzie już wiadomo jaka będzie pogoda na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, niech plan lotow idzie jak Konrad założył. Jak będziesz wolał łyknąć browarka to nie podejdziesz to rundy. Inni jak będà chcieli pobawić się w tempie to niech mają szansę. Niech to bedzie luz F5J. Startujesz jak chcesz i jak Ci w duszy gra. Live and let live :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy po 3 grupy zamiast 4 to daje po 2x6 i1x7 to w praktyce skraca całość o godzinę - ale to tylko moja propozycja. A  latamy tyle samo. Ja zdecydowanie za mało latam z Wiesławem!!! Ten program ma możliwość wprowadzenie klubu i wtedy sam rozdziela. Osoby z BB czy Sz wiedzą jak latają i mają to na co dzień. Polatać z innymi to jest fajne. Bardzo ciekawe są grupy w której Tomek z Wojtkiem lecą razem - chyba program o tym nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu ten program dopiero poznaje. Nie chce już za bardzo mieszać i próbować bo 2x go wywaliłem w powietrze i musiałem ponownie instalować.

Do MP na pewno go opanuję i jak mi podpowiedzą to może i spolszcze trochę.

W Radawcu chyba to zrobili bo te wydruki są polskie. Pisałem już do Wojtka i jutro pogadam jak to zrobili a może podeślą plik ze spolszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesław, niech plan lotow idzie jak Konrad założył....

 

 

Nie. Albo robimy zawody albo się bawimy - traktujmy się nawzajem poważnie. Proszę! Nie wiem po co w ogóle rozpiska na sobotę. (EDIT: Jak 4 nie będzie chciało latać to co? Jeden poleci?). Wydaje mi się, że tak się nie da. W Szeged też organizatorzy próbowali połączyć F5J z pierdolotami i wyszła kupa.  Zrobić 3 - 4 rundy po 7-8 lataczy i to robić "ad hoc" czyli ogłoszenie latamy kto chce. Mierzymy czas tak jak na zawodach - publikujemy wyniki cząstkowe z każdej z rund coby była referencja do innych ale nie robimy wielkich zawodów. Po co?

 

W niedzielę są zawody i to wystarczy. Krzyś ma rację program umożliwia separację ludzi z tych samych klubów - to odznaczenie jednego okienka przed losowaniem grup. Po mojemu grupy są za małe. Jak jest 20 czy coś koło zawodników to grupy po 7 osób - będzie zdecydowanie lepiej. No i ja też za mało latam z Krzysiem. Kurde codziennie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy, a czy będzie miejsce dla widzów? Pozdrawiam

Ależ oczywiście miejsca będzie pod dostatkiem.

Tylko trzeba będzie zabrać ze sobą jakieś siedzenie bo tego organizator nie zapewnia :)

Krzyś ma rację program umożliwia separację ludzi z tych samych klubów - to odznaczenie jednego okienka przed losowaniem grup. 

Może u Ciebie to się da.

Ja mam zablokowane okienko "Team Protection?" Nie jestem w stanie go zaznaczyć.

To pole jest bezpośrednio powiązane z polem "Use Team?" u góry.

Muszą być albo wszyscy przypisani do klubów, albo nie ma opcji żeby tylko dla jednego czy dwóch klubów zrobić losowanie.

Inaczej program po mojemu głupieje i robi jedną grupę 19 osobową. 

Wiesławie popróbuj, jak Ci się uda to chętnie się dowiem jak to zrobić żeby było tak jak chcesz z separacją klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka została przyjęta i będą zmiany. 

Przyjmuję propozycję zmiany ilości kolejek oraz ilości grup.

 

Faktycznie nie przemyślałem tego do końca. Założenia zrobiłem jak było zapisanych 7 osób i tak jak kuń się zafiksowałem na ilości zawodników w jednej kolejce.

Teraz jak to policzyłem czasowo to faktycznie trochę mi szczęka opadła bo wyszło prawie 7 godzin zawodów, łącznie z przerwami na posiłek i finały.

To jest absolutnie za długo jak na jeden dzień zawodów, zwłaszcza w niedzielę.

Poprzednie listy startowe zostały już usunięte i będą nowe, ale dopiero we czwartek wieczorem. Musze jednak opanować ten cholerny program i zobaczyć co można z niego wyciągnąć.

 

Nie mniej będą zmiany takie jak sugeruje Wiesław, czyli 6/7 osób w jednej kolejce. Co do ilości grup i kolejek to się jeszcze okaże.

Na pewno będzie krócej czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogoda na sobotę zapowiada się jak drut, tylko kierunek wiatru mi krzyżuje plany. :angry:

Tyle, że to pewnie do soboty to ze 20x się zmieni. :)

 

attachicon.gifm1.png

A na niedzielę większe prawdopodobieństwo burz, więc może lepiej od razu zaplanować PP na sobotę?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem i z programu zawodow PP odbeda sie w niedziele ,jesli chodzi o sobote to raczej Trening,obloty modeli,ustawianie tak do obiadku :) (co niektorzy przyjada z nowymi modelami,inni potrzebuja pomocy w ustawieniach modeli) :lol: , a pozniej mozna zrobic pare kolejek 2-4 Open to bedzie tez dobre dla kolegow ,ktorzy wystartuja pierwszy raz oczywiscie wszystko na luzie bez napinania  :rolleyes: To jest moje zdanie tylko  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słuszne Piotr dla tych co pierwszy raz czy mają mało startów na koncie idealny trening chociażby samego startu w grupie co wcale nie jest łatwe utrzymać się w wąskim korytarzu aby kolegi nie skasować .

Z mojego doświadczenia w organizacji dziesiątek imprez pogoda jest ważnym czynnikiem i kiedy można rozegrać choćby część zawodów w 1 dniu to tak trzeba zrobić bo nigdy do końca nie wiemy co będzie jutro a te wszystkie pogodynki zostawmy na poniedziałek .Władek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.