Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ten wątek ustawił się na kierunek tematycznej bezcelowości :mrgreen:

 

należy podsumować i zamknąć w końcu ten temat

 

Jak widać od początku nie warto kupować tego modelu dla celów RC, chyba że ktoś podejdzie do tematu w sposób kolekcjonerski lecz i to mija się z celem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja chcialbym sie wkoncu dowiedziec - czy do silnika mam doczepic skrzydla i czy jesli tak to gdzie kupie jakies wingsavery i jaki ustawic kat zaklinowania smigla wzgledem anteny...

 

Zbieraj i czytaj cierpliwie, wszystkiego dowiesz/nauczysz się z kolejnych nrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - wcisnalem dla Ciebie pomogl z 10 razy ;)

jeszcze jedno pytanie - czy jak zaprenumeruje "wierna replike" 2 razy to :

-dostane dwa razy wierniejsza replike

-czy tez dwie wierne repliki ?

a jak dostane dwie - to moge nimi latac w tym samym czasie, uzywajac jednego radia????

oczekuje odpowiedzi - posypia sie plusiki !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już chyba na siłę przeginacie. Albo wam sie nudzi albo jesteście tu za karę!!!! Chyba nie na miejscu jest nabijanie się jak to będzie latało - bo pewnie latało będzie jak każdy inny kit tego typu. Temat powstał by uswiadomić potencjalnych nabywców w jaki kanał finansowy wpadną, znaczy że cena nie warta 2 lat zbierania. I to jedyny pewnik. W końcu poprawnego lotu nie gwarantuje nawet najwyższej jakości zestaw markowy, wszystko zależy od wykonawcy i pilota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalny silnik, no to pewnie na BIO-paliwie będzie smigał

Jakby nie patrzeć te modelarskie spaliniaki od dawna latają na biopaliwo... przecież to spirytus, czasami nawet z dodatkiem "rycynusa", który tez jest bio ;)

Najgorzej jak trzeba nitro dodać ale i tak takie paliwko jest bio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie padłem dziś "ofiarą" tego modelu.

 

A było to tak:

 

Latam ja sobie po obiadku jak bozia przykazała rzutkiem w miejscu gdzie ludzie wybierają się na spacerki. Zrobiłem przerwe bo od wyrzucania modelu czasami idzie się zmęczyć. W ten widzę, że przez trawę przedziera się jegomość w moją stronę. Przywitał się i odrazu zaczyna mówić, że właśnie zaczyna przygodę i buduje model silnikowy. I padają pytania czy trzeba jakieś papiery czy trudno się lata itp itd. Wtem zaświeciła mi się lampka i pytam się jaki to model buduje. Jak się domyślacie odpowiedź była spitfire z gazety. Moja odpowiedź spowodowała zanik uśmiechu z twarzy jegomościa. Dostał odrazu informacje, że jak chce zacząć zabawę to ma się zgłosić na forum lub do najbliższego sklepu modelarskiego i pytać o modele multiplexa. Chyba się przekonał jak wspomniałem, że za cenę samego spitfaiera można już kupić cały sprzęt żeby wznieść się bezstresowo w niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam Wasze uwagi oraz wywody i tak się zastanawiam, czy wszyscy piszący na temat tego nieszczęsnego Spitfire’a mają frajdę z „dokopania” wydawnictwu DeAGOSTINI, czy też chcą przestrzec potencjalnego nabywcę, by nie kupował owej „zabawki”?

A tak na boku, to nikt nikogo nie zmusza do zakupu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, wydaje mi się, że bardziej chcą przestrzec, lecz niektórzy jednak też pojękiwali na wydawnictwo ;)

Po pierwszym zobaczeniu tego modelu w reklamie miałem wielką ochotę poskładać go, lecz gry podliczyłem koszta z PRENUMERATY to wyszło 1700zł+silnik+radyjko+35przesyłek, bo chyba przysyłają po 2nr, nie pamiętam dokładnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.