Skocz do zawartości

No i po Graupnerze


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram ostatnio stronę do update nadajnika a tutaj taki zonk. Mam zasadnicze pytanie. Nie wiedząc o sytuacji Graupnera zamówiłem MC-26 chcąc zamienić moją wysłużoną MX-16 Hott na coś lepszego. Ale w takim razie to już nie wiem. Anulować zamówienie? Czy mimo wszystko pchać się w to radio. Największy problem na dzisiaj to to że nie widzę nigdzie firmware do radia czy też odbiorników które można by sciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Fajny jest ten fragment o zamkniętej fabryce w Chinach z powodu złej jakości wyrobów. Ciekawe ile milionów wyrobów tej złej jakości zostało sprzedanych na rynku europejskim. Nasz Polski junak też jest jeszcze produkowany ale czy jest jeszcze Polski? We Włoszech ten sam junak nazywa się Daytona. Tak samo będzie z Graupnerem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.05.2022 o 15:08, maxiiii napisał:

Fajny jest ten fragment o zamkniętej fabryce w Chinach z powodu złej jakości wyrobów. Ciekawe ile milionów wyrobów tej złej jakości zostało sprzedanych na rynku europejskim.

 

Bawisz sie ogniem. Takich rzeczy na tym forum nie powinno sie pisac, bo mamy tutaj kolege, dla ktorego aparatury Graupner sa naj, naj... Zaraz sie tu zjawi i bedzie Ciebie uswiadamial. 🙂

 

A dla tych, ktorrzy szukaja stosownych aktualizacji oprogramowania urzadzen bylego Graupnera (zdaje sie, ze ktos juz wyzej wyrazil pewne obawy z tym zwiazane) polecam te stronke:

https://www.d-power-modellbau.com/downloads

 

Reasumujac mozna powiedziec, ze tym, czym juz dawno dla Robbe stal sie Ripmax, od niedawna dla Graupnera stal sie D-Power i tym sposoben "ziema dalej sie obraca".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.