Skocz do zawartości

Pokażcie wnętrze swoich modeli


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chwalcie się jak wygląda w Waszych modelach to, czego na zewnątrz nie widać. Mona będzie popatrzeć ciekawe rozwiązania, bo zapewne wnętrza naszych maszyn skrywają nie jeden ciekawy patent.

Wnętrze mojego wyglada tak:

 

Virus 360, 2,4m

9284a122772ac92daf475ffe6cbf6548.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie więcej chętnych do pochwalenia się. Trzymam kciuki żeby temat się "rozkrecił".

Tak poza konkursem, zastanawiałem się czy zalaminowanie półek matą węglową nie spowoduje problemów z zasięgiem. Ale wiele modeli których zdjęcia oglądałem mają takie wykończenie wnętrza, więc chyba większych problemów z tym nie ma.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

     Su 29  2.2m  Sebart

 

 

 

                          20200426_192909.thumb.jpg.99fe62f5062eeb413af5a0ab11d7de57.jpgebart

    

                         

 

 

                        Su29  2.6 m  Sebart

 

                          20200426_191932.thumb.jpg.9a3a60775d04812886c076f0858baaf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mój model Bravo (DLE 20 RA) to nie ten "kaliber" modeli które koledzy pokazali wyżej ale pokażę.

W tym modelu tak rozmieściłem pakiety (dwa) że udało się wyważyć model bez dodatkowych ciężarków. Pakiet od zasilania serw jest umieszczony nad serwem steru kierunku. W tym modelu ŚC wyznaczony przez producenta modelu był prawidłowy. Po oblocie i następnych czterech lotach nie musiałem go korygować.

 

c66e2b4aa6d1a8c1.jpg

 

Również poprzedni model Super Air (OS GGT 10) w ten sam sposób wyważyłem model. Jednak po zmianie silnika na NGH 9 Pro ze względu na układ zapłonowy konieczne było dodanie na "ogon" 10 g ołowiu.

 

ba168a1b63b458ac.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wszyscy mają piękne modele i porządek we wnętrzu , to ja dla odmiany pokarzę brzydkie wnętrze .

Nie mam  logicznie poukładanej instalacji ot tak jak mi pasowało tak prowadziłem przewody więc tym sposobem powstała plątanina.

Na koniec każde miejsce gdzie cokolwiek mogło gdzieś o coś ocierać zostało owinięte miękką pianką i przypięte do kadłuba.

Więc mam brzydkie wnętrze ale od kilku lat działa niezawodnie , odkąd zbudowałem model nigdy nie dotykałem się nawet raz do żadnego przewodu tak elektrycznego jak paliwowego.

Ale wizualnie to szału nie ma.

 

MX-2   2,2m

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 22:43, dimmus napisał:

twoje są w bowdenie, czy jeszcze jakis inny patent?

Nie wiem czy to do mnie pytanie , ale też mam zwykłe linki , snap kulowy w snap wkręcona mosiężna śrubka z oczkiem na linkę , linka 0,5mm przepleciona przez śrubkę i zaciśnięta tulejką aluminiową wykonaną z cienkiego nita do nitownicy , i na to zakucie koszulka termokurczliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.