Skocz do zawartości

F 100 Super Sabre


solainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście wspaniale wygląda ale najważniejsze że Autor, zrealizował swoje marzenie. Bez tego marzenia, nie byłoby tej relacji a bez włożonego wysiłku i wiedzy również 

tego modelu. Mam nadzieję, że będzie równie wspaniale latał jak wygląda :)

Wielkie podziękowania należą się również za relację z budowy, dzięki której nie tylko mogliśmy oglądać postępy w budowie ale również, co cenie sobie najbardziej, podglądać warsztat modelarza, który Piotrek opanował perfekcyjnie a nam go udostępnił abyśmy mogli nabytą wiedzę wykorzystać przy realizacji naszych, przeważnie dużo skromniejszych marzeń.

chapeaux bas jak mówią francuzi...

 

PS. Mam tylko jedne drobne pytanie...czy wlot powietrza w oryginale jest również taki biały, bo na początku relacji jest zdjęcie modelu z wlotem w ciemnym kolorze, troche ten biały nie bardzo pasuje do całości a może go tylko trochę "pobrudzić" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlot w żadnej wersji nie był czarny. W malowaniu z Wietnamu był w takim kolorze jak spód samolotu. W takich jak mój był w kolorze aluminium lub w kolorze tak jak np thunderbirds mieli czerwony wolt. W moim prawdopodobnie był biały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dociekliwości. Przekonaliście mnie. Jednak Piotrek,  gdybyś zrobił go w kolorze naturalnego aluminium to byłoby to bardziej naturalnie. Tak dla mnie to trochę wygląda ten wlot laminatowo. Mimo wszystko model jest cudny. Oby cudnie latał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot jest pożyczony i nie w tej skali co trzeba. Kupiłem materiał na uniform i mam zamiar zrobić własnego pilota we właściwych dla skali proporcjach i tamtego zaprezentuję gdy ruszę z produkcją ale to pewnie nie wcześniej niż jesienią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.